Toiru
#1
Wink 
Cześć  napisze ostatni wątek. Toiru jesteś adminem czy jako tak ale zle cie zrozumialem poprostu wiem ze bez dowoduw nic nie zrobie ahh moglem miec te screny.. ale cóz bana odczekam nastempnym razem bendem robil ss jak mnie wyzywal od konfidentów i wgl ale zresztom okej dobrze napisales zo to i tak nic nie da, ogulnie bardzo lubie ten serw i nawet nie wiecie jak mi sie nudzi a tym bardziej od kilku dni powrucilem do sky landa. Drogi Toiru staram cie niedenerwowac i w 100 procentach rozumiem ze masz wiele rzeczy do zalatwien oprucz minecrafta. I tak rozumiem bardzo dobrze ze nic nie zdzialam ale i tak wiem ze potoczylo sie inaczej i uwazam ze to nie moja wina, ale przyznaje sie do bana i wiencej nie bendem sluchal kogoś co mi każe pisac do innego. Ban nie jest permamentny by robić specjalne scenki, lecz bardzo mi sie nudzi i bardzo polubilem kilku graczy, oczywiscie dobrze tez wiesz jak jest mniec snajperke boisz sie o niom jak o wlasne dzieci ze tak powiem i z tond czensto sie loga ale z tym loganiem to tak jak pisalem ruznie... wiem ze nastempnym razem musze byc mniej wybuchowy i nie robic tylko ignorowac te osoby bo mogom wykorzystac okazje co do mnie piszom mam nadzieje ze mnie rozumiesz , oczywiscie staram sie pisac szczerze a nie robic scenki tylko poto by dostać tego unbana, lecz mugbym dostac ub? oczywiscie ty o czensci decydujesz i tak jak gracz CLŚ, wiem ze jestecie bardzo sprawiedliwi i zgodze sie z opiniom CLŚ, nie piszcie jestem za bo to nic nie da to jest sprawa osoby ktura decyduje o tym co ma robic a nie sluchac graczy pisaniem jestem za... wienc mam nadzieje ze wycbuhowa atmonsfera po tym moim banie mije i bendzie wszystko ok. 


PS. wienc tak jak napisalem zadecyduje o tym admin wienc nie piszczie jestem za oczywiscie robi mi sie bardzo milo ale nie jest to potrzebne mam nadzieje ze adminstracja nie zignoruje mnie i zadecyduje co ma robic wienc pozdrawiam i zycze milego wieczuru. (wiem ortografia)
#2
Cieszę się, że zrozumiałeś. Nie róbmy sobie wszyscy przykrości, a nie będzie powodów aby takie sytuacje się powtarzały.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Bardzo ci dzienkuje ze tez mnie zrozumiałeś


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości