chciałbym jeszcze coś dodać
#1
Nie powinniście banować za byle co bo nie raz dostałem permamentnego bana za niby multikonto bo kolega u mnie grał ale oczywiście tłumaczenia poszły w las. Na szczęście mój kolega napisał do administracji (wtedy normalnej) i mnie odbanowali . Nie jestem tu długo bo ponieważ tylko 3 lata ale wiem że nie raz mnie i moich kolegów banowali za byle co. Załamałem się totalnie no normalnie żal, nie wiem co mam myśleć za nie długo jakiś svip zmyśli coś a wy bez podstawnie mu uwieżycie. Nie będę już pisał to moja ostatnia wypowiedz na ten temat, tak ja napisał Ludek, nie warto pisać bo dostanie się perma za nic.
#2
może jakbyście okazali trochę szacunku to wyglądałoby to inaczej. ranga jaką posiada gracz nie ma znaczenia. zostały wstawione dowody więc gracz został ukarany. w waszym przypadku nie warto pisać nie dlatego, że dostaniecie bany tylko dlatego, że nie macie argumentów ani dowodów potwierdzających wasze zdanie.
#3
Kogo tu obchodzą twoi koledzy? Jeżeli dostałeś bana to znaczy że zasłużyłeś na niego. Tyle w temacie...
#4
Nie wyzywam cie ty nie okazujesz szacunku graczom pisząc szybko i na temat oprócz tego każdy jest fajny ale nie każdy potrafi być poważnym w sprawach? Szukanie tłumaczenie nic nie zmienia jak ty komuś to onn tobie.
#5
Ludekke22 napisał(a):nie okazujesz szacunku graczom pisząc szybko i na temat

weź się zastanów co ty piszesz bo nawet nie wiem co ci mam odpowiedzieć. temat zamykam i nie radze robić kolejnych.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości