Cześć
#1
Exclamation 
Dobry wieczór, nie chce się kłócić tylko chce troszkę razniejszych wyjasnien powód bana to straszenie banem? lepszego sie nie dało wymyślić, chciałbym prosić o unbana i przepraszam gracza Estra czy  jakoś mu tak że mogłem go urazic ale nie mam tylko winy gracz Toriu mi mówi że kłamie... ale w jakim sensie pisze to co gracz do mnie pisał i to ja nie zaczełem. Z tym straszeniem banem to nie prawda, Keinettgaming kazał mi mu napisać a dlatego bo bardzo lubie keinetta to napisałem temu Esternowi że może dostać perma nawet powodu nie znam.... a gracz Estrey przerwaca stare wiadomosci i wyszukuje by zawsze zbanowac... okej rozumiem ze z graczem zaczelem sie troche klucic ale ok jak on mnie prowokował to nie moja sprawa a tym bardziej to dzisiejszy ban polegał na tym że gracz Estrey specjalnie mnie prowokował najprawdopodobnej po to by zdobyć super screenshoty, z tym loganiem to ruznie nie robie tego jak kiedys ze co chwile pisze spawn.... 
a  to moglem lognonc nie zauwazonc nawet gracza wienc to ruznie.... Jakby co to jeszce raz chciałbym przeprosić tych co uraziłem bo bana nie miałem z 1 i pół roku i staram sie ich nie zdobywac.. (Wiem ortografia ale nie zamierza mi sie idealnie pisac jak polonista na wypracowaniu)

Ps. Wienc chciałbym dostać ub niewiem czy bendzie latwo bo wiele osub mnie tu nie lubi, ale gracz Estrey nie pozostaje bez winy narka i pozdrawiam wszystkich czytających..
#2
(03-27-2020, 21:41)szymo012pl napisał(a): Dobry wieczór, nie chce się kłócić tylko chce troszkę razniejszych wyjasnien powód bana to straszenie banem? lepszego sie nie dało wymyślić, chciałbym prosić o unbana i przepraszam gracza Estra czy  jakoś mu tak że mogłem go urazic ale nie mam tylko winy gracz Toriu mi mówi że kłamie... ale w jakim sensie pisze to co gracz do mnie pisał i to ja nie zaczełem. Z tym straszeniem banem to nie prawda, Keinettgaming kazał mi mu napisać a dlatego bo bardzo lubie keinetta to napisałem temu Esternowi że może dostać perma nawet powodu nie znam.... a gracz Estrey przerwaca stare wiadomosci i wyszukuje by zawsze zbanowac... okej rozumiem ze z graczem zaczelem sie troche klucic ale ok jak on mnie prowokował to nie moja sprawa a tym bardziej to dzisiejszy ban polegał na tym że gracz Estrey specjalnie mnie prowokował najprawdopodobnej po to by zdobyć super screenshoty, z tym loganiem to ruznie nie robie tego jak kiedys ze co chwile pisze spawn.... 
a  to moglem lognonc nie zauwazonc nawet gracza wienc to ruznie.... Jakby co to jeszce raz chciałbym przeprosić tych co uraziłem bo bana nie miałem z 1 i pół roku i staram sie ich nie zdobywac.. (Wiem ortografia ale nie zamierza mi sie idealnie pisac jak polonista na wypracowaniu)

Ps. Wienc chciałbym dostać ub niewiem czy bendzie latwo bo wiele osub mnie tu nie lubi, ale gracz Estrey nie pozostaje bez winy narka i pozdrawiam wszystkich czytających..

jestem za
#3
Jestem za
#4
Również popieram post gracza Szymo012pl.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#5
Jestem za ;-)
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#6
xd przyszlo 4 kolegow i popiera swoje posty
odpisalem juz poprzednikom.
#7
Ehh, widzę że lubisz ludzi łapać za słówka, bo po raz kolejny raz widzę twierdzenie że zarzucam tobie kłamstwo w całej sprawie. Nie, ja napisałem że pisanie rzeczy typu "admin traktuje go lepiej bo ma svip" jest nie prawdą. My nie dajemy wiary temu co piszesz z tego powodu że nie posiadasz na to dowodów, próbujesz się bronić takimi tanimi zagrywkami jak wyżej no i oczywiście tworzysz niepotrzebnie wątki wciąż o tym samym. Tyle z mojej strony.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości