Bug
#1
Co to za bug? 

         
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#2
Tak się dzieje, gdy na granicy działki wylejesz wodę dozownikiem. Takie coś działa na Creative (bądź działało). Wystarczy zwykły dozownik i wiaderko wody w środku (nie jestem pewien, ale tak to działa chyba)
  Odpowiedz
#3
(03-26-2020, 18:17)h3zquu napisał(a): Tak się dzieje, gdy na granicy działki wylejesz wodę dozownikiem. Takie coś działa na Creative (bądź działało). Wystarczy zwykły dozownik i wiaderko wody w środku (nie jestem pewien, ale tak to działa chyba)

no wiesz, w tym przypadku jest classic  Shocked
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#4
Da się to cofnąć dozownikiem z pustym wiadrem.
Trzeba uważać, żeby obok wody nie wylać lawy, ponieważ powstanie obsydian, a tego już wiaderkiem nie zdejmiesz
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
  Odpowiedz
#5
(03-26-2020, 19:01)Ghost napisał(a): Da się to cofnąć dozownikiem z pustym wiadrem.
Trzeba uważać, żeby obok wody nie wylać lawy, ponieważ powstanie obsydian, a tego już wiaderkiem nie zdejmiesz
A można sitki pistonem ?
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
#6
(03-26-2020, 19:47)00_kox napisał(a):
(03-26-2020, 19:01)Ghost napisał(a): Da się to cofnąć dozownikiem z pustym wiadrem.
Trzeba uważać, żeby obok wody nie wylać lawy, ponieważ powstanie obsydian, a tego już wiaderkiem nie zdejmiesz
A można sitki pistonem ?
nie da się
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
  Odpowiedz
#7
(03-26-2020, 19:51)Mrs. Darkness napisał(a):
(03-26-2020, 19:47)00_kox napisał(a):
(03-26-2020, 19:01)Ghost napisał(a): Da się to cofnąć dozownikiem z pustym wiadrem.
Trzeba uważać, żeby obok wody nie wylać lawy, ponieważ powstanie obsydian, a tego już wiaderkiem nie zdejmiesz
A można sitki pistonem ?
C
nie da się

Chodziło mi jak się obsydian zrobi hmm?
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości