Nowy Spawn
#1
Star 
Siemka, jak wiemy serwer classic jest bardzo popularny, codziennie praktycznie jest zawalona cała tabela graczy. Fajnie by było gdyby stworzyć nowy Spawn  Endermandrogi Cichusku bo jest to jedyny najfajniejszy tryb ;p

Ps; Jest to tylko moja propozycja nudnie mi się gra na tym samym Spawnie przez 2 lata...
#2
(03-26-2020, 15:23)szymo012pl napisał(a): Siemka, jak wiemy serwer classic jest bardzo popularny, codziennie praktycznie jest zawalona cała tabela graczy. Fajnie by było gdyby stworzyć nowy Spawn  Endermandrogi Cichusku bo jest to jedyny najfajniejszy tryb ;p

Ps; Jest to tylko moja propozycja nudnie mi się gra na tym samym Spawnie przez 2 lata...

Chyba CBS zbierał ludzi do budowy nowego spawna :---2
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#3
to spoczko
#4
(03-26-2020, 15:28)00_kox napisał(a):
(03-26-2020, 15:23)szymo012pl napisał(a): Siemka, jak wiemy serwer classic jest bardzo popularny, codziennie praktycznie jest zawalona cała tabela graczy. Fajnie by było gdyby stworzyć nowy Spawn  Endermandrogi Cichusku bo jest to jedyny najfajniejszy tryb ;p

Ps; Jest to tylko moja propozycja nudnie mi się gra na tym samym Spawnie przez 2 lata...

Chyba CBS zbierał ludzi do budowy nowego spawna :---2
Re-buildu obecnego spawnu. Nowego nie będzie, jedynie co to zmieniliśmy lekko obecny spawn, na <moim zdaniem> ładniejszy.
#5
No ok

Pasowałby nowy
#6
Jestem przeciw, gdyż skoro każdy się nauczył na pamięć, co gdzie jest na tym spawnie to bez sensu budować nowy, żeby trzeba było od nowa szukać, co gdzie jest.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#7
Skupić sie tylok na trybie clasic
Niedostępny
#8
Też jestem za. Stary spawn był najlepszy ale może jeszcze innego się doczekam ?
To nie ma sensu. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości