Błąd logowania
#11
(03-26-2020, 11:32)Frisk napisał(a): pracujesz jako informatyk a nie rozumiesz ze nick na ktory chcesz zarejestrowac zajal kto inny
seems legit

Wiesz jakie jest prawdopodobienstwo, że po wygenerowania losowo 8 znaków i to 3 krotnie ktoś wcześniej pisał to samo? Prędzej miałbym 6 w lotka.  Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć ale tym razem nie pykło niestety.
#12
(03-26-2020, 12:11)adiadi napisał(a):
(03-26-2020, 11:32)Frisk napisał(a): pracujesz jako informatyk a nie rozumiesz ze nick na ktory chcesz zarejestrowac zajal kto inny
seems legit

Wiesz jakie jest prawdopodobienstwo, że po wygenerowania losowo 8 znaków i to 3 krotnie ktoś wcześniej pisał to samo? Prędzej miałbym 6 w lotka.  Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć ale tym razem nie pykło niestety.

Friskowi zawsze pyka ;0 
Nowy nick zrób :0
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#13
każdy serwer ma osobną bazę danych z hasłami. jeśli masz konto na owncraft.pl z nickiem adiadi i hasłem 12345 to nie oznacza, że to samo hasło będzie na wszystkich innych serwerach. ktoś zarejestrował nick adiadi na serwerze Sky-Land.pl przed Tobą i to właśnie ta osoba ma hasło do tego konta. aby grać musisz zmienić nick na inny, który nie został jeszcze zarejestrowany.
wyjątkiem są osoby, które zakupiły konto premium ze strony www.minecraft.net - one mają pierwszeństwo do swojego nicku i jeśli ktoś zarejestruje ich konto to i tak może je odzyskać.
#14
(03-26-2020, 12:34)CBŚ napisał(a): każdy serwer ma osobną bazę danych z hasłami. jeśli masz konto na owncraft.pl z nickiem adiadi i hasłem 12345 to nie oznacza, że to samo hasło będzie na wszystkich innych serwerach.  ktoś zarejestrował nick adiadi na serwerze Sky-Land.pl przed Tobą i to właśnie ta osoba ma hasło do tego konta. aby grać musisz zmienić nick na inny, który nie został jeszcze zarejestrowany.
wyjątkiem są osoby, które zakupiły konto premium ze strony www.minecraft.net - one mają pierwszeństwo do swojego nicku i jeśli ktoś zarejestruje ich konto to i tak może je odzyskać.

robię ta:
/register NIEMOGESIEZALOGOWAC NIEMOGESIEZALOGOWAC

i mam komunikat, ze konto o tym nicku jest już zarejestrowane

/register ZWARI)WAN#HASL) ZWARI)WAN#HASL)

również zarejestrowany nick. Nie wydaje mi się, żeby ktoś to próbował rejestrować wcześniej.
#15
tłumaczę Ci, że ktoś już zarejestrował ten nick na serwerze, musisz go zmienić (przy uruchamianiu gry)
#16
(03-26-2020, 12:45)CBŚ napisał(a): tłumaczę Ci, że ktoś już zarejestrował ten nick na serwerze, musisz go zmienić (przy uruchamianiu gry)

Już skumałem, dziękuję za info. Próbujemy właśnie to zrobić. Dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość.
Teraz działa wszystko. Problem był w użytkowniku przy samym początku uruchamiania gry.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za cierpliwość i pomoc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości