Błąd logowania
#1
Witam, założyłem synowi konto, ustawiłem hasło jednak przy próbie logowania na serwer wyskakuje informacja, że hasło jest błędne. Na pewno wpisuje poprawne, co może być przyczyną? 
Pozdrawiam.
#2
Może wstawił Pan spację przez przypadek ?
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#3
(03-25-2020, 17:40)Remi2005pl napisał(a): Może wstawił Pan spację przez przypadek ?

Dziękuję za sugestię, ale sprawdziłem dziś logowania:

/loginhaslo
/login haslo 
niestety żadna opcja nie działa. 

Jeśli jestem zalogowany na forum, to rozumiem, że na serwer gry używam takiego samego hasła jak do forum?
#4
konta oraz hasła do gry i do forum są oddzielne. zalecam jeszcze sprawdzić czy litery "y" nie są zamienione z literami "z" w haśle, no i sprawdzić czy hasło napisane caps lockiem zadziała
Niedostępny
#5
(03-25-2020, 18:48)FLP napisał(a): konta oraz hasła do gry i do forum są oddzielne. zalecam jeszcze sprawdzić czy litery "y" nie są zamienione z literami "z" w haśle, no i sprawdzić czy hasło napisane caps lockiem zadziała

Wielke dzięki,  to już mi dużo wyjaśnia.  Wpisywalem dane w grze te same co na forum. Jeśli można to proszę o informację jak w takim razie założyć login i hasło do samego serwera,  żeby młody mógł tam grać?
#6
Odpowiadam
/register haslov1 haslov2
/login haslo (Jakie było wpisane)
To tylko przykłady
To się robi juz na samym serwerze ( w lobby)
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#7
(03-26-2020, 10:34)00_kox napisał(a): Odpowiadam
/register haslov1 haslov2
/login haslo (Jakie było wpisane)
To tylko przykłady
To się robi juz na samym serwerze ( w lobby)

próbuję wedlug porady
wpisuję :
/register haslo haslo

pojawia się komunikat, konto o tym niku jest zarejestrowane, a raczej nikt nie podał !@#$%^

coś jeszcze źle robię?
#8
ktos zalozyl konto z twoim nickiem. jestes graczem premium?
#9
(03-26-2020, 11:04)CBŚ napisał(a): ktos zalozyl konto z twoim nickiem. jestes graczem premium?

Nie, nie jestem. Po prostu syn gra w minecrafta i poprosił mnie, żebym mu pomógł dostać się na serwer. Pracuję jako informatyk, ale Jeszce nie miałem okazji zakładać konta na serwerze minecrafta. Raczej nie jest to możliwe, żeby ktoś podawał loginy bądź hasła, które ja podaję z generatora, losowych znaków ;-)
#10
pracujesz jako informatyk a nie rozumiesz ze nick na ktory chcesz zarejestrowac zajal kto inny
seems legit
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości