co można by zrobić
#1
W sumie nie wiem jak to zrobić ale chce poprosić żeby jakoś wyreklamować ten tryb bo bardzo mało osób tam gra
#2
Jedynym sensownym planem na ten tryb to włączenie go w PvP z Pistoletami. Sam tryb jest nie wypałem widocznie, a podłączenie do Pistoletów byłoby fajne.
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42370 <-- tu się więcej na ten temat rozpisałem.
#3
Moim zdaniem pistolety powinny mieć po prostu nową edycję, a łączenie z Jump pvp moim zdaniem wszystko zniszczy. To są 2 kompletnie inne tryby
#4
(05-01-2020, 19:50)14xp napisał(a): Moim zdaniem pistolety powinny mieć po prostu nową edycję, a łączenie z Jump pvp moim zdaniem wszystko zniszczy. To są 2 kompletnie inne tryby

Niekoniecznie, gdyż pistolety musiałyby być tworzone od nowa. Nie mówię od razu o dodaniu speed 2 itd, ale o tych "amuletach", blaster jako broń na pistoletach też byłaby fajna. O to mi bardziej chodzi, ale poczekajmy na decyzję Cichuska w tej sprawie, bo póki co priorytet to SkyBlock 2.0
#5
Jeśli tak to mogłoby być nawet ciekawe
#6
(03-22-2020, 16:40)h3zquu napisał(a): Jedynym sensownym planem na ten tryb to włączenie go w PvP z Pistoletami. Sam tryb jest nie wypałem widocznie, a podłączenie do Pistoletów byłoby fajne.

W sensie, na początku tak było i faktycznie jakoś to tam działało no ale teraz na pistoletach gra z 5-8 osób to nie wiem czy warto.

No tak trochę jest niewypałem nie z tego powodu samego trybu, bo ten działa dobrze, nie ma z nim problemów, tylko że to taka biedniejsza wersja PvP z Pistoletami, brakuje zwyczajnie celu bo nawet rankingu tam nie ma i powodu dla którego tam można grać skoro obok jest zepsute bo zepsute ale bardziej wciągające Pistolety.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości