Problem z teleportacją na działkę
#1
Witam serdecznie, chciałbym prosić administrację o pomoc. Mój problem polega na tym, że gdy próbuję prze teleportować się na moją działkę jest kłopot, gdyż podczas teleportacji wyrzuca mnie z serwera i pojawiam się na lobby. Prosiłbym o rozwiązanie mojego problemu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
K_Puchatek_
#2
nic tam takiego nie widze, bez problemu sie na nia teleportowalem.
dostajesz jakas informacje gdy wyrzuca cie z serwera? probowales zmieniac wersje gry na inna?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Moze to byc wina wersji.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#4
(03-21-2020, 13:14)Cichusek napisał(a): nic tam takiego nie widze, bez problemu sie na nia teleportowalem.
dostajesz jakas informacje gdy wyrzuca cie z serwera? probowales zmieniac wersje gry na inna?
Spróbowałem twój sposób, jednak w ciągu dalszy jest ten sam problem. Spróbowałem prze teleportować się do kolegi, który posiada działkę obok i w ciągu dalszym ten sam błąd. Nie mam już pojęcia jaka może być tego przyczyna. Na wszelkie inne teleportacje mogę normalnie z nich skorzystać (np. Surowcowa).
#5
mozesz nam wyslac jakis komunikat, ktory ci sie wyswietla? najlepiej by bylo, gdybys nagral to wydarzenie
#6
(03-21-2020, 14:23)K_Puchatek_ napisał(a):
(03-21-2020, 13:14)Cichusek napisał(a): nic tam takiego nie widze, bez problemu sie na nia teleportowalem.
dostajesz jakas informacje gdy wyrzuca cie z serwera? probowales zmieniac wersje gry na inna?
Spróbowałem twój sposób, jednak w ciągu dalszy jest ten sam problem. Spróbowałem prze teleportować się do kolegi, który posiada działkę obok i w ciągu dalszym ten sam błąd. Nie mam już pojęcia jaka może być tego przyczyna. Na wszelkie inne teleportacje mogę normalnie z nich skorzystać (np. Surowcowa).

dla testu wszedlem z twojego konta na serwer i udalo mi sie teleportowac na dzialke, wiec blad nie lezy po stronie konta/serwera.
uzywalem wersji 1.8, a wczesniej (na swoim koncie) 1.15 i bylo dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Kojarzę że jedną z przyczyn może być wadliwy texture pack szczególnie te z łączeniemi tekstur, losowymi blokami i innymi bajerami.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Dziękuję za pomoc. Postu można zamknąć, gdyż znalazłem inne "rozwiązanie" problemu. Wystarczy, że skorzystam z teleportu który znajduje się na spawnie do działek, po czym wpisze komendę /dom.

Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości