CHeaty?
#1
Odniose sie do mojego pytania o ub.
Ci co sadza ze ten banjest za cheaty to czemu nie ma napisane tego w powodzie ? 
Wiecie za co jest ten perm? 
Napisalem do boczka ze "NIe dasz mi perma za nic" w zartach oczywiscie   i dal 
A ten perm za cheaty czyli ten przedostatni to byl za cheaty ale dostalem ub i ten perm co teraz mam to jest za to co napisalem do boczka 
I czy to byl powod na zbanowanie ? 
xBlondik Mordeczko musisz sie nauczyc czytaz ze zrozumieniem ;Wink
#2
https://imgur.com/a/nAdJ1xt naucz sie lepiej klamac bo blogoslawienstwo takiego jednego na A to nie wystarczy
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#3
Kto by dal bana za takie cos ? xD
To bylo dawno i pamietam to ze tak napisalem 
I za jakis czas bez powodu 
Ale skoro waszym mysleniem za takie cos sa permy to GRATULACJE
#4
gg
mozesz juz isc ub nikt tobie nie da
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#5
Moderator/Administrator nie musi dawać powodu w permie, jeżeli sprawa jest gruba. W twoim przypadku są to Cheaty po raz 7? Słyszałem też, że multikonta, więc daruj sobie kłamstwa o tym, że masz za nic perma, bo już Frisk ci wyraźnie napisał, że kłamiesz. A teraz gubisz się w swoich słowach.
#6
I zaczelo sie wymyslanie , bo chce sie miec wiecej ($) z mk na ktorym pewnie grasz se przeniesiesz i bedzie git nie?
Golym okiem widac jak kombinujesz , masz jakis dowod ze dostales bana za napisanie tego do boczka?
I jeszcze jedna sprawa - czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem , w ktorym momencie przeczytalem cos bez zrozumienia...

EDIT
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39560 napisales tu , ze prosisz o OSTATNIEGO unbana.
MEFEDRON


Niedostępny
#7
Gosciu piszesz mi o ze niby cheaty mam  czy bana za nie 

Jak wyraznie widac ze powodu nie podano
No pewnie chce itemy przeniesc xD Pewnie tak 
Macie wszyscy ostro na bani skoro tak mysliscie 
POzdro Klimacik Wink
#8
A ok xd
Nie twórz kolejnych wątków ani nie proś nikogo aby je robił, inaczej będzie kara.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości