bezużyteczna książka na /sklep
#1
Witam jako że pisanie w książkach na cl jest wyłączone to możne miejsce na /sklep gdzie można kupić ten bezużyteczny już item zastąpić  nowym fajnym itemem? Może jakimś jajkiem zwierzęcia lub np latarniami morskimi skoro są one też już nie do zdobycia a przydały by się cena jak tam sobie uważacie.
#2
(03-19-2020, 16:42)beniutki napisał(a): Witam jako że pisanie w książkach na cl jest wyłączone to możne miejsce na /sklep gdzie można kupić ten bezużyteczny już item zastąpić  nowym fajnym itemem? Może jakimś jajkiem zwierzęcia lub np latarniami morskimi skoro są one też już nie do zdobycia a przydały by się cena jak tam sobie uważacie.

Jest to dobry pomysł
#3
Jestem za
#4
Jestem za. Dlaczego nie można juz pisać w ksiazkach? To była fajna sprawa Tongue
To nie ma sensu. 
#5
JESTEM ZA
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#6
To ja zaproponuje kilka rozwiazan.

1. Przywrocenie generowania podwodnych swiatyn. Jesli zostaly usuniete z jakiegos konkretnego powodu to niech ktos napisze.

2. Dodanie w tym miejscu sklepu z blokami z podwodnych swiatyn.

3. Tak jak w watku. Troche slabo, bo pozostale bloki nadal beda niedostepne, a ich cena bedzie rosnac. 

+mozna odblokowac ksiazke z piorem, czasem moze sie przydac.
Niedostępny
#7
Jestem za
#8
odswierzam xd
#9
latarnie morskie sa lepszym wyborem
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości