może to już czas?
#1
Przychodzę z pewną propozycją, a bardziej opcją. Niestety, kiedyś ten temat trzeba poruszyć...

Ostatnio zauważono wzrost liczby osób na trybie. Dlatego też, może to już czas wziąć się za próbę zrobienia nowej edycji tego trybu? Tryb bardzo dobrze się przyjmował, ale odkąd zaczęły się narzekania na niektóre rzeczy (typu lagi z 1.8 i cofki) to tryb jest bezużyteczny. Graczom tryb się podoba fakt faktem, ale to tylko 15 osób?

Także proponuję nową edycję, z tym że w zmianach powinny być:
- Całkowicie nowe ekwipunkl 
- Całkowicie inne bronie, oraz bardzo dobrze zbalansowane przedmioty w sklepie. 
- Zwiększone bany za loganie do 5 dni.
- Oraz najważniejsze - dodanie w końcu opcji /sojusz <nick>, oraz zaopatrzeć serwer w banowanie za sojusze bez osób w sojuszu. Obecnie denerwuje niektórych, że patrząc na 15 osób jest ~10 osób w jednym sojuszu i tylko czekają na darmowe fragi przy punktach respu graczy na arenie. Jest to denerwujące, a w takowym /sojusz mogłyby być maks. 3 osoby. 
- Nowa arena (zaopatrzenie się może w arenę, którą kiedyś zbudował Hayer?). Ta mapa jest na pistoletach jeszcze (po za obecną areną gdzieś ona jest na świecie).
- Oczywiście nowy spawn xd.
- Balans poziomów, by tak łatwo nie było.
- Reset poziomów oczywiście i pieniędzy.

I dla mnie najważniejsza - krok do przodu o wersję serwera - do 1.12. Wtedy może by tych cofek nie było, jakie występowałyby, a na 1.12 byłoby wiele bajerów dla samego trybu.
Nawet można połączyć JumpPvP z PvP z Pistoletami, bo czemu nie? Jedno z nich i tak jest puste od startu, więc no...

Dlaczego w ogóle to piszę? Żeby ten tryb w końcu ożył, gracze tego niektórzy po prostu chcą. Co widać np. po tematach (https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42206 - prośba Toiru). Ja powiem szczerze - też bym chciał tą edycję, bo ten tryb po prostu jest zdechły. 

Czekam na pełną opinię Cichuska. Skoro z WaterBlockiem się udało, to czemu miałoby nie udać się z pistoletami? Wystarczy tylko zrobić ankietę dot. trybu. Wiem, że potrzeba czasu, bo tekstury, balans broni itp itp, ale można nad tym się chociaż zastanowić. Opinię zostawiam również graczom.

//EDIT: Zapomniałem o jeszcze jednej ważnej rzeczy - podłączenie JumpPvP do PvP z Pistoletami. Wtedy może by nie było 2 pustych trybów o jednej tematyce, a jeden, ciekawy tryb PvP. Odskocznie z bloków redstone, blastery, "kryształy" w sklepie byłyby fajne na prawdziwych Pistoletach, a JumpPvP świeci pustkami, żadna nowość w sumie xd.
#2
Na watrze grały osoby po nowej edycji grały tylko chwile później tryb byl pusty jestem na nie
#3
Na tak. Taką samą propozycje wysłałem do Cichuska.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#4
(03-18-2020, 11:13)keinettgaming napisał(a): Na watrze grały osoby po nowej edycji grały tylko chwile później tryb  byl pusty jestem na nie

Water to nie pistolety, a dałem porównanie ankiety a nie calej rozgrywki. Ci chodzi tylko o to, że stracisz 30k lvla, a co inni mają powiedzieć jak straciliby 50k? To tylko gra chłopie a nie życie XD a nowa edycja jest potrzebna
#5
Jestem ze wszystkim na tak oprocz nowego spawnu, bo nie jest taki stary :pp
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
Wszystko spoko ale co jak po nowej edzie nie bedzie tam gral praktycznie NIKT ?
Nie jest szkoda mi stracic tych 18k bo co to jest tylko chcialbym tam pograc a nie czekac na jednego typa caly dzien.
Ogolnie jestem na TAK.
MEFEDRON


Niedostępny
#7
na razie nic nie dam rady zmienic.
a jesli robilbym nowa edycje, to spawn pewnie tez by ulegl zmianie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Mało kto gra, bo ile można grać w to samo bez zmian z zepsutym balansem?

Na tak,
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Super pomysł.
Wyzerowanie rankingu na + (Nowi gracze mogą walczyć od nowa o pozycje w rankingu)
NOWY SPAWN KONIECZNIE BO TEN JEST NA MAXA BRZYDKIIIIIIII.
Pałeczki by moża przywrócić (Teleportacja) i zrobić tak, ze i snajpa i shotgun byłby tak samo mocne.
Wywaliłabym tą nagrode za zabójstwo bez sensu, ludzie w ten sposob sobie kase tylko dawają.
I Ja bym przywróciła starą mape z hangarami (Ona kurde przemawia do mojego serca) Ale można też coś nowego dać.
I może jakaś reklama, żeby rozgłosić ten tryb i żeby działał tak jak przed moim permem w 2015 XD

#10
Na nie ponieważ kurde dużo ma sie znajomych i ciężko dać tylko 3 do sojuszu... reszte musiałabym zabijać by bana dostać co radości by mi nie sprawiało, czyli można dać jeśli chodzi o mnie na nie, aleeee wiem o co chodzi Danielowi , wiem co chce wykombinować ale to nie ta droga.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości