może to już czas?
#11
Mam dużo sojuszników i nie myśli mi się wybierać pomiędzy nimi
#12
Spokojnie, to tylko jedna propozycja... reszta jak nabardziej na + więc nie ma co sie denerwować i to co napisałeś to Daniela z cheatami nie było na miejscu...

#13
(03-18-2020, 13:30)keinettgaming napisał(a): Mam dużo sojuszników i nie myśli mi się wybierać pomiędzy nimi
Z tym /sojusz można się nie zgodzić ale reszta jest spoko :-O
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#14
Zgadzam się z tym

Ale co z tymi co maja jeszcze vipa bo mnie to ciekawi czy vipa stracą czy co
#15
na tak
⋆✴Witam✴⋆
(っ◔◡◔)っ 
¯\_(ツ)_/¯
(・ω・)
#16
Wielu osobom nie podoba się pomysł z sojuszami, ale to ma na celu złagodzenia może częstej nie uczciwej walki, kiedy na serwerze jest mało osób i jest 10vs1. Dobrze, może przesadziłem z 3, ale do 5 maksymalnie na gracza. VIP oczywiście miałby dostęp do ~7  (10 to przesada). Zapomniałem również dopisać o balansie ekwipunku dla VIPa, ale to chyba standard. Niektórym nie dziwie się, ponieważ sami kierują sojuszami. Miałem raz już taką sytuację ostatnio, że wchodzę, a tam 7 osób w sojuszu czyha tylko na zabójstwa. Dlatego zaproponowałem te sojusze.

A tera:
Cytat:Zgadzam się z tym

Ale co z tymi co maja jeszcze vipa bo mnie to ciekawi czy vipa stracą czy co
Nowa edycja = wszystko od zera. Czyli VIP powinien też przepadać, tak działają nowe edycje - wszystko od zera. 

Cytat:Na nie ponieważ kurde dużo ma sie znajomych i ciężko dać tylko 3 do sojuszu... reszte musiałabym zabijać by bana dostać co radości by mi nie sprawiało, czyli można dać jeśli chodzi o mnie na nie, aleeee wiem o co chodzi Danielowi , wiem co chce wykombinować ale to nie ta droga.
Na górze więcej opisane.

Cytat:Napisane przez Kimi_Kimi - 1 godzinę temu
Spokojnie, to tylko jedna propozycja... reszta jak nabardziej na + więc nie ma co sie denerwować i to co napisałeś to Daniela z cheatami nie było na miejscu...
Powiem ci to samo, ale to keinett, nie dziw się. Ja tylko przedstawiłem jasno jego sytuację, ale co on ma do moich cheatów to ja nie wiem... Ja zaznaczę jeszcze raz: mi na levelu nie zależy, a Minecraft to nie jest całe życie...

Cytat:Napisane przez Cichusek - 1 godzinę temu
na razie nic nie dam rady zmienic.
a jesli robilbym nowa edycje, to spawn pewnie tez by ulegl zmianie.
Ale jeżeli miałbyś Cichusku czas, to rozumiem, że plany na takową edycję byłyby? Bo serio, przydałaby się aktualizacja... W 1 poście najlepiej jest to opisane.
#17
Sojusze to marny pomysł, udowodnienie komuś przekraczania limitu może być trudne, np zdarzało się że niektórzy biegali ciągle za kimś w nadziei na sojusz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
(03-18-2020, 15:21)Toiru napisał(a): Sojusze to marny pomysł, udowodnienie komuś przekraczania limitu może być trudne, np zdarzało się że niektórzy biegali ciągle za kimś w nadziei na sojusz.

Z tymi banami to ok, przesadziłem ale taki system może by dał coś, co opisywałem kilka razy w tym temacie...
#19
refresh
#20
jeszcze z 70 razy odswiez bo to nie tak ze my widzelismy watek a propka wymaga czasu
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości