Taka sytuacja na serwerze
#1
Exclamation 
Witam serdecznie,
Mój przypadek idealnie pokazuje jak sprawy się mają. Dostałem kilka dni temu bana.
Odwoływałem się, mając stosowne argumenty. Jak widać administracji się to nie podobało, że ktoś ma argumenty.
Guru odwlekał z odpowiedzią jeden dzień, drugi, zrobiłem refresh, kolejny gracz skomentował, ja także odpowiedziałem i co? 
Ban na forum, zamknięcie wątku. Ktoś jest nieprzychylny? Zlikwidujmy go. Brak jakiegokolwiek odzewu.
To jak postępuje się tu z graczem ewidentnie źle o was świadczy.


Serdeczne pozdrowienia dla Cichuska.
#2
Odpowiedzi dostawałeś już w innych tematach na mulciakach. Ty myśląc, że dostajesz unbana po ~100 multikontach obrażających m. in administrację (w tym cichuska) oraz graczy dostaniesz unbana? A w życiu.
#3
(03-11-2020, 18:47)M_Plane napisał(a): Szkoda tylko, że Ci co mogliby coś z tym zrobić mają to w dupie.

zostales zbanowany dokladnie za napisanie tej wypowiedzi.


(03-11-2020, 19:24)Pozdrowienia napisał(a): Dostałem kilka dni temu bana.

minely 3 dni i myslisz, ze juz zostaniesz odbanowany?
jezeli na serwerze gra rodzenstwo, to zazwyczaj gdy jedna osoba zostanie zbanowana, to druga rowniez musi sie z tym liczyc.
ty razem z inna osoba (jesli ona istnieje) korzystaliscie z tego samego adresu IP, wiec sytuacja jest podobna, tymbardziej jesli nie zglosiles wczesniej, ze twoj kolega korzysta z tego samego adresu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości