Taka sytuacja...
#1
Dzień dobry.

Krótko mówiąc - to ja wumil.

Ostatnio dość długo nie grałem na skyland i zmieniłem swoje zachowanie...
Wiem, że padną tutaj słowa typu: "Miał tych banów że klękajcie narody" lub "Nie dostaniesz ub boś dziecior" - nie ma to sensu...
Postanowiłem wrócić i grać na ten serwer od którego jestem już od 2012 roku. Przyznam, że miałem tych banów i nicków czy tam różnych multikont niemiłosiernie wiele - być może tyle co gwiazd we wszechświecie. To wszystko nie ma sensu, jak banujecie mnie, chciałbym zacząć uczciwie grać, pomagać administracji np. przy zgłaszaniu graczy, czy innych tam itd. Lubię ten serwer bo miałem tu dużo fajnych chwil. Dajcie mi ostateczną szansę i skończmy te wojnę polsko-polskie. Na serwerze z roku na rok robi się coraz mniej graczy i tracicie na tym wszystko bo nie wiecie co robicie. Co wam to da, że będziecie mnie banować wiecznie do końca świata na wieki wieków? Mniejszą ilość graczy... 

Więc ja proszę, odbanujcie mnie i dajcie mi tą ostatnią szansę, wszystko będzie git. Po co mam robić mk i podlizywać się?
[b]Proszę również o wypowiedź Cichuska.[/b]

Dziękuję i do zobaczyska.

Może być też tak, że ja na forum narazie będę dobrze się sprawował przez jakiś czas, gdzie administracja będzie mnie obserwować np, przy wypowiedziach w wątkach, a później poprostu dacie mi UB na serwerze, dziękuję i proszę o mądre przemyślenie.
#2
Jestem za !
#3
Nie znam cie dobrze, ale nieraz slyszalam o twoich wybrykach i jednym slowem byles toxic. Pokaz administracji, ze zaslugujesz na druga szanse.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#4
Moim skromniutkim zdaniem zepsułeś sobie opinię lekko robiąc obraźliwe multikonta typu "Tails (wtedy jeszcze) ssie" czy też inne. Ale to nie my decydujemy, a Cichusek, moim zdaniem jednak nie zachowywałeś się najlepiej. I te groźby botowaniem serwera, ciekawe xD
#5
Nie. I ban dla ciebie i tutaj.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości