Szkoły zamknięte!
#1
Krótko zwięźle i na temat szkoły zostają zamknięte na okres 2 tygodni od poniedziałku z powodu koronowirusa

Link do wypowiedzi Premiera:

[Obrazek: P9fKhbs]
  Odpowiedz
#2
Kozak
  Odpowiedz
#3
Wszyscy obowiazkowo widzimy sie na serwerze!
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#4
nie trzeba bedzie nadrabiac xd
ale i tak sredniawka
  Odpowiedz
#5
No i jak tam na kwarantannie? Fajnie sie siedzi na d***ach w domu i oglada smetne lekcje w tvp? A najbardziej prze***bane maja ci, co w tym roku mieli miec matury, oni to moga na razie zapomniec o swiadectwach dojrzalosci. Ja tam sie nie ciesze z tego przymusowego wolnego i chcialbym z ziomkami sie spotkac w koncu i tak wgl wyjsc na powietrze.
  Odpowiedz
#6
(04-10-2020, 17:26)ELVIKOM napisał(a): No i jak tam na kwarantannie? Fajnie sie siedzi na d***ach w domu i oglada smetne lekcje w tvp? A najbardziej prze***bane maja ci, co w tym roku mieli miec matury, oni to moga na razie zapomniec o swiadectwach dojrzalosci. Ja tam sie nie ciesze z tego przymusowego wolnego i chcialbym z ziomkami sie spotkac w koncu i tak wgl wyjsc na powietrze.

Dziekuje, ze myślisz o nas maturzystach Smile, ja się ciesze, mam więcej czasu na powtórzenie materiału Smile

  Odpowiedz
#7
(04-10-2020, 18:01)Kimi_Kimi napisał(a): [quote pid='283745' dateline='1586535996']
Dziekuje, ze myślisz o nas maturzystach Smile, ja się ciesze, mam więcej czasu na powtórzenie materiału Smile

[/quote]

Mysle bo sam mialem miec w tym roku, papier mi jest potrzebny do nowej pracy a tak to nie wiadomo ile jeszcze bd dzwigal wory z cementem xDD
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości