Nowy spawn
#1
Witam otóż zrobiłem z kolegami spawna na pvp z pistoletami ponieważ ten obecny jest już przestarzały i czas go by było zmienić napracowaliśmy się i to strasznie i mamy nadzieje ze nasza praca nie pójdzie na marne.

[Obrazek: UDLQn41.jpg][Obrazek: 1jTNMQT.jpg][Obrazek: XFy2Lrr.jpg][Obrazek: a3db6L0.jpg][Obrazek: axu2oRe.jpg][Obrazek: 2QPmTc2.jpg][Obrazek: kCGVyY3.jpg][Obrazek: w8TmvLF.jpg][Obrazek: CiNCjl6.jpg][Obrazek: BeftZvK.jpg]
#2
Jestem za.
#3
Mogę dodać więcej zdjęć jak cos
#4
nie podoba mi sie, kwadratowy strasznie
#5
A jaki ma byc
#6
Dobra robota! Pozmieniaj troszeczkę wystrój, ozdób i gitara będzie!
#7
Nie mam jak powiększyć sobie echhh, mniejsza.
Ja nadal w swojej opinii zostawiam to, że nie warto robić nowego spawnu na zdechły tryb. Niestety, szczerość - Pistolety już nie wrócą do dawnej jakości (chyba, że ktoś zrobi wszystko od nowa, od broni, a przy tym jest najwięcej roboty).

A co do opinii - zgodzę się z CBS, + nie wiem po co jakieś bunkry na spawnie :p Zbyt płaski teren jak dla mnie...
#8
To ma być spawn a nie arena
#9
(03-07-2020, 19:50)Koxiaczkowy napisał(a): To ma być spawn a nie arena
[Nie chce robić spamu, ostatnia moja odpowiedź] Czy to arena, czy to spawn to jeden pies - i tak nie pomoże jeżeli chodzi o aktywność. Jedynie co temu trybowi pomóc może, to gruba aktualizacja, ale możemy sobie pomarzyć. "Spawn przestarzały" na SkyBlocku od 5 lat jak nie więcej jest obecny i też zbudujesz nowy? No właśnie, a ten jest ledwo rok/dwa może...
#10
Jestem za
DiamondDiamondDiamond
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości