coś ciekawego
#1
Witam przychodze z mysle ciekawą propozycją ale nie jestem pewnien czy jest ona mozliwa do zrobienia wogule Big Grin
Mianowicie chodzi o zagospodarowanie tego miejsca bo jest ono troche niepotrzebne, nieciekawe, nieodwiedzane.... 
Mam taki pomysł stworzenia tam czegos na zasadzie rynku dla graczy. Chodzi o to ze gracze bd mogli wystawiac tam swoje oferty sprzedarzy itów proponyuje 1 kratke w skrzyni dla jednego gracza i jego towaru ,kolejna oferta mozliwa po usunięciu poprzedniej lub sprzedaniu towaru  ale tylko ity których nie mozna kupic na /sklepie . Mysle ze fajny pomysł o ile mozliwy do zrobinia. Myslałem cos na zasadzie kilku skrzynek gdzie  gracz bd mogł włozyc swój towar i ustalic cene np w kowadle jakos za ten item oczywiscie bd miał limit maxymalnej ceny a drugi gracz klikając w ten przedmiot w skrzyni bd miał pobierany $ za to co wezmie ze skrzyni automatycznie pieniądz przeleci na konto gracza który oferte wystawił (nwm czy to mozliwe ).
Kolejna kwestia to to ze jesli towar niesprzeda sie w np tydzien to zostaje on usuwany ze skrzyni by niezasmiecać miejsc więc interesem wystawiającego oferte bd pilowanie terminu by niestracic swojego towaru (ewentualnie wystawianie towaru bd dostępne tylko dla vip/svip, zwykli gracze bd mogli tylko kupywac te towary)
Argumenty: Zwiększenie zainteresowaniem spawnu , cos sie bd działo, będą ruchy, mozliwe ze skonczą sie autosklepy na /dzialki i zaczną sie budowle ładne a nie prostokąty do 150 kratki wysokosci które lagują niektórych 
 Jeśłi ktoś bd miał jeszcze jakis pomysł lub widzi jakis błąd w tym co napisąłem, chce coś dodac zapraszam do dyskusji.
[Obrazek: w4peq9o.jpg]
#2
Rynek (dokładniej targi) już kiedyś proponowałem, Cichusek był przeciwny (nawet linki do pluginów dawałem). Jedynie, co Cichusek mógłby tam zrobić, to dać możliwość zebrania plonów z farmy (tak jak na Adventure).
Ja z chęcią bym tam Parkour widział (normalny, bo ten po jajko konia jest meeeh) bądź cos w stylu wymian z Villagerami, gdzie moglibyśmy za emeraldy kupować np. ryby, czy coś w tym design (tylko te oferty nie mogłyby być przesadzone, bo będzie problem wtedy z ich osłabieniem).
#3
(03-07-2020, 14:06)@hezqu napisał(a): Rynek (dokładniej targi) już kiedyś proponowałem, Cichusek był przeciwny (nawet linki do pluginów dawałem). Jedynie, co Cichusek mógłby tam zrobić, to dać możliwość zebrania plonów z farmy (tak jak na Adventure).
Ja z chęcią bym tam Parkour widział (normalny, bo ten po jajko konia jest meeeh) bądź cos w stylu wymian z Villagerami, gdzie moglibyśmy za emeraldy kupować np. ryby, czy coś w tym design (tylko te oferty nie mogłyby być przesadzone, bo będzie problem wtedy z ich osłabieniem).

OK twój pomysł tez wydaje sie ciekawy a przedewszystki mozliwy  bardziej niz mój
#4
Wiem że możecie uznać to za nabijanie postów jednak poprostu szukam i odświeżam to co fajne...
Proponuję tylko umożliwić zbieranie przenicy
#5
jestem jak najbardziej za
[Obrazek: comment_CgJrdRpbpLvVBwWbvRsQEM4VuTJ1TaIW.jpg]
#6
Całkiem fajna propozycja Smile
#7
Jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
@Refresh
#9
jestem za
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#10
Jestem za!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości