GIMME MODS! czyli Chajerkowy pampers z modami
#21
Lepsze od rei minimap jest zan rei minimap naprawde ma wiecej opcji i jest przydatniejsze
#22
(10-29-2013, 16:50)killerbar12 napisał(a): Lepsze od rei minimap jest zan rei minimap naprawde ma wiecej opcji i jest przydatniejsze

Tak.
I ma radar na multi, na mapce widzisz stworki i graczy, więc cię już raczej nic od tyłu nie zajdzie ;p
Sam mod uratował mi parę razy życie na Classicu Big Grin
Niedostępny
#23
Gardzę Zan Minimap i daje za to bany jak się dowiem. Nie. A wgl save mi się skakował, więc biore też i inne mody!

Mam już IndustrialCraft. Pobiore GalactiCraft (dodaje nowe itemki do świata???), nowe drzewa, owocowe i Twilight Forest.
Podawajcie ;p
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#24
CraftGuide - przyda się gdy masz mody, które dodają nowe itemki do craftowania.
Millienare - już pisałem, ale teraz jak ci sie save usunął to proponuje znowu
Mo' Arrows - Więcej "szczał" (było na serwie Huntera)
Mo' Weapons - Więcej mieczy
Mo' Tools - Narzędzia ze wszystkiego, bardzo fajne (kilof z liścia Tongue)
Cobblestone Stick - Gdy nie masz drewna, a masz cobel, robisz z niego patyki (użyteczne w kopalniach, btw. nie wiem czy jest na 1.6)
Niedostępny
#25
jak jest ten mod na drzewa owocowe? Tongue
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#26
Foresty? Nie wiem Tongue
Niedostępny
#27
No chodzi o te drzewa co ma np. Husiek w paczce... z owocami na liściach
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#28
To jakiś mod dodający więcej żarcia... Coś z "Harvest" w nazwie.
Niedostępny
#29
We are going back to the future. LOL.

A tak ogólnie szukam fajnych modów xd
GUI, dźwięki, nowe bloczki nie występujące naturalnie.
Nie chcęęę powszechnych modów, lecz takie niekoniecznie znane, np. MAcros (czy jakoś tak) to mniejszość zna (mam już ten mod Tongue )
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#30
@ref

Mniej znane... to może tropicraft? Dodaje fajne DŻEFKA i jeszcze fajniejsze plaże Smile
I może Spider Queen? (Ale to na osobną paczkę - mod jest mało znany ale totalnie zmienia nam postać więc wszystkie animations mod oraz smart moving biorą w łeb)
No i już ci pisałem - morph, mało znany mod podobny do shape shifter, ale nie trzeba mieć pałeczek i gdy zmieniamy postać jest epicka animacja Big Grin
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości