Reset
#1
Może to pora na całkowity reset rankingu? Ile on ma lat, 7 lat? Większość osób na topie od dłuższego czasu jest już nie aktywna, przez co nie na szans na wzbicie się. Reset również ożywi nieco ten tryb, bo obecnie prawie nikt nie gra.

Dziękuję.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Jestem za chociaz tam nie gram

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
#3
Jestem za.
#4
Resecik okej ale naprawdę wierzysz ze to pomoze? Nawet jeśli to bedzie taki hajp jak z waterblockiem przez dwa tygodnie będą tam wszyscy grali a poźniej kazdy wie jak bylo.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Jestem za !
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#6
(02-23-2020, 23:12)Rumbur napisał(a): Resecik okej ale naprawdę wierzysz ze to pomoze? Nawet jeśli to bedzie taki hajp jak z waterblockiem przez dwa tygodnie będą tam wszyscy grali a poźniej kazdy wie jak bylo.

Od czegoś zacząć trzeba.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
sam reset chyba nic nie zmieni.
raczej trzeba by zrobic nowa mape, zresetowac poziomy i pomyslec o aktualizacji gry i wymianie niektorych pluginow.
z tym, ze nie wiem jak sie zachowaja bronie na nowszej wersji, poniewaz kiedys dzialaly super i niestety pozmienialy sie one na gorsze po ktorejs aktualizacji pluginu/serwera, wiec trzeba bylo pozmieniac parametry broni i nie udalo sie ich przywrocic do "oryginalnego" stanu.

pomysle o czyms takim gdy znajde czas.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości