PvP - cls
#1
Proponuje usunąc / przenieść dalej teleport /warp pvp [ /pvp ] bo to jest irytujace jak typ ciagle /home /dom 

i na efe wbija z kamiennym mieczem i potem pisze ,, ez '' gdy dobija typa z diax itemkami

Dlatego bardziej myśle nad usunięciem teleportu niż jego przeniesieniem, ponieważ chodziłem po spawn i 

nie znalazłem miejsca,

Myślałem też nad zrobieniem aby na spawnie nie możńa było używac efektów a tylko w strefie pvp 

można byłoby je pić / jeść koxy [ co do koxów sa nie przydatne bo nie ma na tym serwerze antylog]


Pewnie bedą wypowiedzi to w jakim miejscu bedzie możńa pic / jeśc koxy przed wejsciem do pvp

A więc administracja zrobiła na górze pvp [ obsrwatorni] dziure gdzie można spaść na pvp.

Tam można spadać z wypita potka / zjedzonym koxem.

Niedostępny
#2
To prawda!
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#3
Jestem za
ok
#4
Jestem zaaa.
#5
co za typ propke mi skopiowal https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=41693
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#6
Po co piszecie jestem za jak i tak to nic nie daje bo moderacja,admin maja glos nie gracze,vipy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
#7
(02-23-2020, 14:56)PingeSponge2 napisał(a): Po co piszecie jestem za jak i tak to nic nie daje bo moderacja,admin maja glos nie gracze,vipy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Mowia ''jestem za'' zeby admini mogli zobaczyc ze graczom zalezy na danej propozycji i w miare mozliwosci ją dodac...
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#8
Kiedyś już komentowałem podobną propozycję, lecz nie ma odpowiedzi do dziś (nie dziwi mnie to).
Przeniesienie teleportu /warp pvp nic ci nie zmieni, bo jeżeli efekty z beaconów mają zejść, to trzeba odczekać ~10 sekund, przez co może szybko dojść, a Cichusek nie ustawi teleportu na drugim końcu spawna. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest ustawienie /warp pvp w środku pvp i danie 5sek nieśmiertelności (lub 10) tak jak kiedyś było na WaterBlocku, lecz nie wiem czy Cichusek chciałby takie coś wdrążać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości