Propozycja.
#1
Exclamation 
Witam.
Na serwerze dochodzi do coraz większej liczby oszustw. Nieważne gdzie się wymieniamy, i tak jesteśmy stratni.  
Proponuję więc wgrać plugin na trade, wytłumaczę w  kilku punktach na czym on polega:

1. Po wpisaniu komendy lub kliknięciu PPM na gracza (zależnie od wersji pluginu) wysyłamy mu prośbę o wymianę.

2. Gdy gracz zaakceptuje prośbę, otwiera nam się okienko w którym są dwie strony - jedna jest nasza a druga osoby, z którą chcemy się wymieniać.

3. Wybieramy przedmioty które chcemy wymienić  i dodajemy je za pomocą LPM. Po kliknięciu drugi raz LPM na dodany przedmiot usuwamy go z wymiany, wraca on do ekwipunku.

4. Po każdej stronie są kolorowe szkła, po których kliknięciu dzieją się następujące rzeczy:

Czerwone - Odrzucamy wymiane, przedmioty wracają do ekwipunku.

Zielone - Akceptujemy wymianę. Przedmioty, które dodaliśmy do wymiany znikają. W zamian otrzymujemy przedmioty dodane przez drugą stronę.

Szare szkło oznacza natomiast, że gracz jeszcze nie podjął decyzji.

Opisałem powyżej najbardziej klasyczny plugin na wymianę. Nie ma w nim żadnych kolorowych napisów i niepotrzebnych bloków zajmujących sloty w okienkach wymiany ani żadnej innej rzeczy, która by denerwowała tych niecierpliwych. Tongue
Do tego plugin jest bezpłatny.

Plugin na trade ma na celu zmniejszyć liczbę oszustw do minimum. Szanse na jego obejście są nikłe, wymiana zawsze kończy się sukcesem. 

Wymieniarki da się obejść na kilka sposobów, ale nie napiszę tego tutaj.

Wątek ten kieruje tylko i wyłącznie do Cichuska. Jeśli już go zamykacie, dajcie jakiś sensowny powód dlaczego to robicie. Wiem, że większość starych graczy jak i sam cichusek chcą "klasycznego" serwera. Niestety, przez tę decyzję są tylko wiecznie skargi, przetrzymywanie w wymieniarkach (których mogłoby nie być po dodaniu Trade). Często tracimy przedmioty, a gracz dostaje tylko kilkudniowego bana bo cichusek nie ma wystarczającej ilości czasu, żeby je zwrócić. 

Tyle z mojej strony.
#2
A jak itemy zaczna znikac bo plugin padnie
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#3
(02-22-2020, 12:33)Frisk napisał(a): A jak itemy zaczna znikac bo plugin padnie

Widziałeś kiedyś żeby taki plugin padł?
#4
oprocz momentu gdzie sam psulem do kopiowania itow to 3 razy bedzie
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#5
Wiesz, jak plugin padnie to się nie będzie dało wysłać oferty wymiany itp.
Nie ma czegoś takiego, że itemy ci znikną podczas wymiany. Jeśli chodzi o słabe punkty tego pluginu, można wgrać o wiele lepszy. Będzie on kosztował, mogę pokryć koszty.
#6
Nie ty wgrasz tylko cichy
Wszystkie te plugsy sa takie same sam itemy na nich kopiowalem xd
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
frisk ma racje, wlasnie dlatego tego nie ma


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości