Hobby!
#1
Co lubicie robić w wolnym czasie oprócz grania?  Sleep
  Odpowiedz
#2
oprocz grania? da sie tak?
  Odpowiedz
#3
Granie, nie chodzenie do szkoly

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#4
spac

a wiesz ze w offtopie posty sie nie nabijaja?
  Odpowiedz
#5
(02-14-2020, 07:18)PingeSponge2 napisał(a): Granie, nie chodzenie do szkoly

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka ;D
=====================================================================================|
|PingeSponge2                                                                                                                                                       |
|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    |
|                                                                                                                                                                            |
|Granie, nie chodzenie do szkoly                                                                                                                                |
|                                                                                                                                                                            |
|                                                                                                                                                                            | 
|Wyslane z mojego SM-G388F przy uzyciu Tapatalka   ;D                                                                           |
|=====================================================================================|

Moj fanart :) mam nadzieje ze sie przyjmie
cos sie z tymi kreskami zrobilo i nie da sie tego poprawic ;(
⋆✴Witam✴⋆
(っ◔◡◔)っ 
¯\_(ツ)_/¯
(・ω・)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości