unban
#1
Nick : Rudziak69
Zbanowany przez : ABW_
Witam po dłuższej analizie zasad panujących na classicu dowiedziałem się,  że waypointy są zakazane od dnia 04.02.2020r. godz +/- 22 . Dostałem bana za  rzekomego x-raya  , którego nie używałem,  ponieważ miałem ustawione waypointy. Bana dostałem o godzinie 18.38 w dniu 04.02.2020 , a więc waypointy były jeszcze dozwolone.


Przytoczę tutaj słowa ABW_ "nawet jesli korzystales z waypointow to najprawdopodobniej jakis czas temu namierzyles i wykopales te diaxy przy pomocy xraya".

Otóż w przeszłości ustawiając waypointy miałem 1 prosty sposób. Gram z bratem na classicu, pewnego razu poszliśmy na surowcową i wkopalismy się w dół.
Kopałem na kratce 11/12 a on pode mną na kratce 7/8. W taki prosty sposób kiedy ja znalazłem diaxy to on wchodził do mnie i zapisywalismy waypointa, a kiedy on znalazł to ja schodzilem do niego. Nie korzystam ani nie korzystalem z x-raya [Obrazek: smile.png] Prosiłbym o unbana. 
#2
No to jak nawet używałeś waypointów to tak gołosłownie nikt ci nie uwierzy.
#3
Niestety bez ss nic nie udowodnisz.
#4
No to jest jeden z powodów, dla którego to zakazano. Nie da się praktycznie przy sprawdzaniu stwierdzić czy to x-ray czy waypointy. Jedno gościa zbanowałem już, ale on miał dowody. Ty nie. To tylko wola ABW czy da tobie UB.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Jestem za odbanowaniem tego gracza, gdyż tak jak napisał dostał bana przez wprowadzeniem zakazu.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#6
(02-06-2020, 17:37)Remi2005pl napisał(a): Jestem za odbanowaniem tego gracza, gdyż tak jak napisał dostał bana przez wprowadzeniem z
Musi mieć dowód xD
#7
(02-06-2020, 17:48)__Marcel__ napisał(a):
(02-06-2020, 17:37)Remi2005pl napisał(a): Jestem za odbanowaniem tego gracza, gdyż tak jak napisał dostał bana przez wprowadzeniem z
Musi mieć dowód xD

Dowód na ban ? NIE, to się da sprawdzić, a dowód na waypointy po co ?
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#8
(02-06-2020, 17:50)Remi2005pl napisał(a):
(02-06-2020, 17:48)__Marcel__ napisał(a):
(02-06-2020, 17:37)Remi2005pl napisał(a): Jestem za odbanowaniem tego gracza, gdyż tak jak napisał dostał bana przez wprowadzeniem z
Musi mieć dowód xD

Dowód na ban ? NIE, to się da sprawdzić, a dowód na waypointy po co ?

No wiesz bez ss'a gdzie ma waypointy nic nie zrobi. Bez dowodu jest to traktowane jako xray.
MEFEDRON


Niedostępny
#9
(02-06-2020, 18:14)xBlondik napisał(a):
(02-06-2020, 17:50)Remi2005pl napisał(a):
(02-06-2020, 17:48)__Marcel__ napisał(a):
(02-06-2020, 17:37)Remi2005pl napisał(a): Jestem za odbanowaniem tego gracza, gdyż tak jak napisał dostał bana przez wprowadzeniem z
Musi mieć dowód xD

Dowód na ban ? NIE, to się da sprawdzić, a dowód na waypointy po co ?
No z takim podejściem, że każdy to oszust, to wiecie...
No wiesz bez ss'a gdzie ma waypointy nic nie zrobi. Bez dowodu jest to traktowane jako xray.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#10
Nie zostaniesz odbanowany.

Brak ss - brak bana

Po za tym kolego nie raz widziałem cie w akcji na pvp jak na aurze leciałeś c: 


I z tego co czytam [ nie wiem czy dobrze widze ] ale chcesz wykorzystać ,, afere '' z waitpoitami i zostać odbanowany 

nie wiem czy dobrze widzę powtarzam ale z mojej perspektywy tak to wygląda.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości