Skarga na gracza ABW_
#1
Exclamation 
Witam, tak wiem jest późna noc :Smile
Tak jak w temacie zostało zamieszczone, chciałbym zgłosić skragę na Moderatora/Helpera którym nie jest _Boczek.
Mianowicie, na serwerowym DC się wyśmiewa z ludzi, graczy którzy zgłaszają mu informację sprzeczne, które gracz otrzymał.
Dziś lub wczoraj zamieściłem wątek dotyczący mojego wyjazdu, oraz braku kontroli nad kompem oraz kontem. Napisałem również, że jeśli będą 2 konta na tym samym ipk'u odpalone to prosiłbym o niebanowanie ich. Otrzymałem odpowiedź w wątku przez jednego z Helperó'w. Napisał "Ok". Więc byłem spokojny, że jełśi uda mi się coś jednak ogarnąć z jednostką to wejdę, zobaczę co się dzieje. Co zobaczyłem zamiast wejścia na serwer? Bana na 4 dni Przez _boczek :Smile

Według mojego zdania, macie bardzo, ale to bardzo słabą organizację (Samowolka) Jeden banuje drugi nie. 
Prosiłbym o szybką i sprawną odpowiedź ze strony Administacji, z wyjątkiem wspomnianego wcześniej ABW_ ( _Boczek)

Pozdrawiam, EtheN.

Załączam SS'y i prosiłbym o zrobienie coś z tym. Bo tak być nie może :Smile

Tutaj, odnośnik do wątka by nie szukać.
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42059


Załączone pliki Miniatury
               
Jeśli nie podejmujesz ryzyka, możesz niczego nie osiągnąć.



#2
[Obrazek: FtuFTE9.png]
w takiej sytuacji malo mnie interesuje co pisales innym moderatorom i jaka byla odpowiedz. dla mnie to ewidentny afk na dwoch kontach w celach zwiekszenia zarobku. konta byly aktywne przez 5 godzin logujac i wylogowujac sie w tym samym czasie. nie odbanuje Cie, a kolejne watki beda karane warnem.
mam nick ABW_


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości