Ułatwienia
#1
Dzień dobry chciałbym w tym wątku przedstawić pewną zaistniałą sytuację do której dochodzi teraz na serwerze Clasic!
Chciałbym również podkreślić iż nie mam najmniejszego zamiaru komuś ubliżać w tym momencie ani wytykać błędów.

Aby nakreślić sytuacje przytoczę kilka wcześniejszych zdarzeń. 
Kiedyś na spawn można było kupić/sprzedać itemy w ilości 64(stack) co było dużym ułatwieniem dla graczy, po czym zostało to zmienione na max 16 oraz argumentem tej zmiany było ze nasza administracja "nie lubi leniwych graczy".
Moim drugim przykładem są homy na surowcowej które tez zostały zablokowane ponieważ bylo to zbyt duże ułatwienie dla graczy ....

A teraz na serwerze zostaje zablokowane wylewanie lawy w nether ponieważ ktoś zrobił barykadę do okola spawn lecz w niczym ona nie przeszkadzala kazdy gracz mógł przejść przez nią na potce odp na ognień lub w byle jakim secie nawet bez potki i przeżyć, sam tak robiłem! 

Do tego zostaje zablokowane niszczenie spawnerów w nether (co dodam jest mega ułatwieniem dla graczy a przecież administracja nie lubi leniwych graczy) oraz powoduje to ze żaden gracz nie musi się już starać o znalezienie swojej twierdzy gdzieś dalej od Spawn oraz organizacja wyprawy po pałki blaze!
Co z kolei wiąże się z nadmierna ilością palek na serwerze ponieważ tych spawnerow jest pełno wszędzie!! 

Dlatego też uważam ze jest to zbyt duże ułatwienie dla graczy !
Do tego dodam ze ta gra nie polega tylko i wyłącznie na far mieniu blaze i wbijania lvl!
Dużo frajdy dawały również organizacje wypraw na nether rywalizacja o spawner.
Uważam że te zmiany to jest po 1 zbyt duże ułatwienie gry a po 2 odbiera ludzia część zabawy w grze!! 

Wrzucam jeszcze byle jakie ss co zrobiłem w grze wtedy jeszcze nie wiedziałem ze będę pisał taki post było by ich dużo więcej !


Załączone pliki Miniatury
       
#2
no i co?
#3
To ja zadam Ci pytanie. Czemu niszczyłeś spawnery albo robiłeś mury w netherze przecież to utrudnia graczom grę.
#4
Aha, gdyby Cichy nie zablokował wylewania lawy a zobaczyłbym gdybyś gdzieś ją wylewał, to dostałbyś bana i tyle w temacie, bo to nic innego jak griefing.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości