Unban, Multikonto, [niesłuszne mute]
#1
Question 
Witam.
Dzisiaj (22.01.2020) o godz. (mniej więcej 18:30) zostałem zbanowany za posiadanie multikonta. 
Mój nick: DrCd 
Nick Multikonta: DrCd2

Przyznaje się do umyślnego stworzenia multikonta, zresztą widać to nawet po nazwie. 
Jednak chciał bym nieco wyjaśnić dlaczego zdecydowałem się złamać regulamin. 
Mianowicie na serwerze "water block" (nie wiem czy tez na innych), skrypt/plugin odpowiadający za automatyczne
dawanie mutów jest całkowicie upośledzony. Nie widzi on nic złego w pisaniu słowa "kvrwa" przez "v" jednak absolutnie losowo
widzi problemy w zwykłych wiadomościach mutując graczy bez powodu. Tak też stało się tym razem. Grzecznie sobie grając prowadziłem
ciekawą i kulturalną rozmowę z innymi graczami (Vrednaa, _WenNar_ i z paroma innymi osobami których nicków niestety nie pamiętam).
W połowie rozmowy bezpodstawnie dostałem 1h mute za "reklamę" a to dziwne bo treść mojej wiadomości tyczyła się mojej subiektywnej opinii o strukturze gramatyki języka Polskiego (tak wiem dziwny temat jak na rozmowę) opinia ta nie byłą ani wulgarna ani nie zawierała żadnych linków czy innych odnośników. Powiedzmy sobie szczerze trochę ciężko jest odpisać komuś w momencie gdy za nic ma się muta na godzinę. Oczywiście na serwerze nie było żadnej osoby z administracji (a to nie nowość) która mogła by zareagować i odmutować moją osobę. Zdenerwowany nie miałem ochoty czekać pełnej godziny (zwłaszcza iż mute był bezpodstawny) aż będę mógł w końcu odpisać i dokończyć rozmowę z osobami z którymi jedyny kontakt mam właśnie poprzez chat na waszym serwerze. Postanowiłem więc stworzyć drugie konto które na czas mute, pozwoli mi dokończyć konwersacje. Nick specjalnie został stworzony na wzór głównego tak by nikogo nie wprowadzić w błąd, multikonto nie miało własnej wyspy, ani nie było dodane do żadnej innej, służyło jedynie do korzystania z chatu do końca mute na głównym koncie. Następnie konto to zamierzałem zgłosić tutaj na forum wraz z dokładnym opisem sytuacji jego utworzenia (to samo napisałem na serwerze gdy zapytano mnie o multikonto polecam zapytać innych graczy bądź sprawdzić logi jeżeli moje słowo jest dla was niewiarygodne). Następnie poszedłem do wc a gdy wróciłem zobaczyłem że konta zostały zbanowane. 

Proszę o uniewinnienie głównego konta (lub chociaż zmniejszenie kary).
oraz co ważniejsze proszę o waszą reakcje co do tych mutów. Tak aby nie utrudniać komunikacji pomiędzy
graczami na waszym serwerze. Polecam poprawić skrypt/plugin za to odpowiedzialny lub zwyczajnie stworzyć coś na styl rangi
"helper" czy "Czatmod". 

Proszę o szybką i sprawiedliwą reakcje z waszej strony. 
Pozdrawiam DrCd.
#2
system automute jest nastawiony przede wszystkim na skuteczne blokowanie spamu reklamami. wszelkie "znaki specjalne", w tym te "polskie", w polaczeniu z popularnymi domenami powoduja wyciszenie.
odbanowalem Cie, nastepnym razem zglos sie na forum.
do kontaktu z pojedynczymy osobami mozesz uzywac komendy /is zaczep <nick> <wiadomosc>
#3
Dziękuje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości