Możliwe mk
#1
Twój nick: BroodyDrake43
Nick oskarżonego: BadAngel_ i FlyPacker
Opis sytuacji: BadAngel_ chciał kupić głowę tepajac mnie do nether i próbą zabicia, po czym widzę FlyPacker nowa osoba a na koncie posiada 600100$ równo czyli nowe konto dostało 600k i chciał znów kupić głowę, trochę podejrzane proszę o sprawdzenie tych graczy 
Dowód/Screen: .
#2
Po pierwsze FlyPacker to mój brat i napisałem to w wątku. Dałem mu 600k bo chciał kupić głowę poczym ty się zgłosiłeś. Po drugie tak, przyznaje się chciałem cię zabić w netherze aby uzyskać skradzioną głowę i ją oddać właścicielowi (mati2710)
#3
czyli sam się przyznajesz do próby oszustwa za co jest ban, rozumiem, głowa nie została skradziona proszę zapoznać się z wątkami po czym się wypowiadać.

również mogę napisać że mam brata i nawalać na mk i oszukiwać
#4
Nie przyznaje się oszustwa ponieważ się do tego nie dopuściłem. A czy przypadkiem kradzież głowy nie jest oszustwem? Po co jest pvp w netherze włączone? ;P
#5
cytuję "przyznaje się chciałem cię zabić w netherze aby uzyskać skradzioną głowę i ją oddać właścicielowi (mati2710)" to X D gubisz się w zeznaniach kolego, myślę że jest tu jakaś historia chatu itd więc łatwo mogą cb sprawdzić.
#6
1. Jeżeli byś nie chciał to byś się do niego nie tepnął jak był w netherze, ale specjalne zabijanie jest zabronione.
2. Bez dowodów na owe zdarzenie nic nie zdziałasz.
3. Mk sprawdzi administracja.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
Spoczko, nie mam nic do ukrycia.
#8
+ ten twój brat chyba gra tylko jak ma oszukać skoro ma tylko 100$ co dostaje się na start 0 działek za pewne nic w eq, dziwne dziwne

mówisz że nie masz nic do ukrycia a napisałeś "Nie przyznaje się oszustwa ponieważ się do tego nie dopuściłem." no nwm pomyśl zanim coś napiszesz
#9
(01-19-2020, 13:32)BroodyDrake43 napisał(a): + ten twój brat chyba gra tylko jak ma oszukać skoro ma tylko 100$ co dostaje się na start 0 działek za pewne nic w eq, dziwne dziwne

mówisz że nie masz nic do ukrycia a napisałeś "Nie przyznaje się oszustwa ponieważ się do tego nie dopuściłem." no nwm pomyśl zanim coś napiszesz
Bo dopiero zaczyna ;p Co w tym dziwnego? Chcial glowe to mu dalem 600k nie chciales mu jej sprzedac to mu wziolem i kupilem sobie inne glowy ;p
#10
Tak się tylko tłumacz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości