Propozycja
#1
Siemka tu BadAngel_ Big Grin
Przychodzę do was z propozycją dodania na forum listy ostatnich zakupów umożliwiłoby to to czy powiódł się zakup danej rangi. Proponuję np 10 ostatnich zakupów rang będzie wyświetlane w tabelce.

Dziękuję i pozdrawiam Heart
#2
Będzie wiadomo czy np. " przelew " przy scamach itp. doszedł.
Pozatym jestem za !
#3
Bardziej coś takiego widziałbym w sklepie SMS niż na forum... :p
Jestem za.
#4
Jestem za
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#5
Jestem za
#6
ale po co cos takiego, przeciez po wpisaniu kodu wyswietla sie przykladowy komunikat: "Dostałeś rangę VIP!". a jak ktos zle wpisze nick to nawet taka tabelka nie pomoze
#7
Prędzej widziałbym zastosowanie czegoś takiego jako przeglądarka obecnych rang.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(01-15-2020, 14:16)CBŚ napisał(a): ale po co cos takiego, przeciez po wpisaniu kodu wyswietla sie przykladowy komunikat: "Dostałeś rangę VIP!". a jak ktos zle wpisze nick to nawet taka tabelka nie pomoze

A jeżeli ktoś będzie chciał kupić vipa i zobaczy że zakupiła rangę np vip w sklepie sms to może nie dojdzie do scamów a napewno ułatwi to grę.
#9
(01-15-2020, 18:15)BadAngel_ napisał(a):
(01-15-2020, 14:16)CBŚ napisał(a): ale po co cos takiego, przeciez po wpisaniu kodu wyswietla sie przykladowy komunikat: "Dostałeś rangę VIP!". a jak ktos zle wpisze nick to nawet taka tabelka nie pomoze

A jeżeli ktoś będzie chciał kupić vipa i zobaczy że zakupiła rangę np vip w sklepie sms to może nie dojdzie do scamów a napewno ułatwi to grę.

jesli ktos wysle sms to kupil juz range i otrzymal kod, ale nie mozna go powiazac z zadnym nickiem z gry, wiec nie ma to sensu.
to samo tyczy sie zakupu przelewem, kupujesz range i ktos ja otrzymuje, nie ma jakies podwojnej weryfikacji.
#10
Zostawmy tą sprawę dla Cichuska niech on rozważy czy tak bądź nie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości