Spawnery
#1
Droga Administracja Drodzy gracze chcialbym zaproponowac jakas blokade niszczenia spawnerow blazow w netherze.
Wychodze z ta propozycja wraz z _Drag_. Dzien po restarcie netheru wiekszosc jak nie wszystkie spawnery blizej spawnu sa rozwalone.
Jest to bardzo irytujace gdzy chcesz isc zarobic "pare groszy" a tu co? Spawnerow nie ma. Nie bede wymienial nickow ale wiem ze sa takie osoby ktore specjalnie niszcza spawnery same nie zbierajac palek. Niszcza tylko gre innym. Nie chodzi tu o karanie takiej osoby lecz o zablokowanie niszczenia spawnerow lub cos w tym stylu. Mysle byloby to pomocne.

Pozdrawiam xBlondik 


P.S nie pozdrawiam osob ktore specjalnie je niszcza.
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Jestem jak najbardziej za!
#3
Ja również jak najbardziej za!
#4
Jestem za!
#5
+99999999
#6
jestem za
#7
Jestem za!
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#8
Mi nie raz np. taki skalpar coś takiego zniszczył " przez przypadek " jakieś 3spawnery które znalazłem
#9
Ja bym bardziej proponował możliwość ustawienia sobie "blokady" na spawnerze za np. 10 000$ (to jest malo, bo wy macie miliony :V). Blokada dzialalby do restartu i to by chyba rozwialo watpliwosci, niz calkowite ich "nie niszczenie"
#10
Na nie, mapa jest tak wielka, że wystarczy pochodzić chwilę po netherze i coś się znajdzie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości