Kres
#1
Cześć

Mam taki pomysł aby dodać jakaś świeżość do trybu, bo trochę czasu minęło od dodania czegoś konkretnego.

Chodzi o dodanie tego tak często poruszanego Kresu, przynajmniej na okres próbny.

Do czego może służyć ten wielki lewitujący głaz? Mam taką wizję, aby był on taką dużą areną PvP dostępną dla każdego z możliwością rozkopywania i stawiania bloków. Bez smoka oraz endermanow, z resetami podobnymi jak w Netherze.

Słyszałem że dodanie Kresu może być kłopotliwe dla serwera, także dlatego proponuje jakiś okres próbny.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Problemem byłoby obciążenie maszyny takowym endem, ale mniejsza.
Skoro to ma być tylko end z endstone oraz obsydianem i pvp, to po co dodawac... Ja juz bym proponowal dodanie Endu jak bedzie pelna wersja 1.9 na serwerze, bo na 1.9 jest potezna aktualizacja endu. Na 1.8 w sumie mozna dodac jakies nietypowe struktury, ale nie wiem czy to na takiej wysepce wyjdzie.

Ogolnie jestem tak 50/50 nastawiony na end.
#3
(01-11-2020, 10:21)@hezqu napisał(a): Problemem byłoby obciążenie maszyny takowym endem, ale mniejsza.
Skoro to ma być tylko end z endstone oraz obsydianem i pvp, to po co dodawac... Ja juz bym proponowal dodanie Endu jak bedzie pelna wersja 1.9 na serwerze, bo na 1.9 jest potezna aktualizacja endu. Na 1.8 w sumie mozna dodac jakies nietypowe struktury, ale nie wiem czy to na takiej wysepce wyjdzie.

Ogolnie jestem tak 50/50 nastawiony na end.

czytales ty w ogole co on napisal?
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#4
Ja jestem za dodaniem kresu. Zawsze bedzie to jakies urozmaicenie gry.
MEFEDRON


Niedostępny
#5
Jestem za
#6
Ja jestem jak najbardziej za lecz wiecie że narazie na classicu end stone coś takiego jest naprawdę dużo wart i jest go chyba z 5szt na całym classicu
#7
polecam olewac posty beczacych o endstony
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#8
Nie becze bo sam jestem za lecz no myślę też o innych pozatym no to jest coś nowego i fajie by było takie coś Smile
#9
Może nie chodzi o sam Kres, ale właśnie takie miejsce na PvP z przebudową.

Widziałem to na innym serwerze, ale w innej formie, która jest i tutaj ale: tam Nether był ograniczony do ok. 70 kratek dalej była bariera.
Fajnie się na tym grało, było przede wszystkim inaczej, przypominało to taki trochę serwer survival.
Tutaj jeśli nie ma ograniczeń, to w sumie PvP to mało znaczący feature. A ponieważ nikt tu nie będzie ukracał Netheru, to pomyślałem że Kres <1.9 się najlepiej nada, ale istnieje też inna możliwość na załatwienie czegoś takiego.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
jestem za
⋆✴Witam✴⋆
(っ◔◡◔)っ 
¯\_(ツ)_/¯
(・ω・)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości