scam na itemy
#1
Twój nick: Qba1Kuba
Nick oskarżonego: dobra_poziomka13 oraz 
Opis sytuacji: kiewdys dobra_poziomka13 przekopywal mi dizlake. dostał za nia wypłate i wylogowal sie z serwera. dzisaj wraz z kolegą przyszli na moja dzialke i zaczelii mnie okradac z stacka rud zlota, 2stackow drewna debowego, 6-8 stackow blokow kwarcu, 2 stackow drewna debowego. prosze admina o postaranie sie i oddanie mi itemow z ich kont oraz bana dla tych 2 osobnikow na ip na okres nieskonczony. dodam jeszcze ze okradali oni innych uzytkownikow m. in michaloka5
Dowód/Screen: wysle w komentarzu pod postem

screeny                    
#2
yyyy  jak to sie mówi : Dodajesz na własną odppowiedzialność   Smile poza tym dowody które widze niczego nie pokazują, nie mozna z nich nic wywnioskowac 
 Na przyszłosc nie dodawaj nieznajomych do  działki a no i nie zapominaj ich usuwac po wykonaniu pracy jaką mieli zrobic
#3
(01-04-2020, 14:18)Qba1Kuba napisał(a): Twój nick: Qba1Kuba
Nick oskarżonego: dobra_poziomka13 oraz 
Opis sytuacji: kiewdys dobra_poziomka13 przekopywal mi dizlake. dostał za nia wypłate i wylogowal sie z serwera. dzisaj wraz z kolegą przyszli na moja dzialke i zaczelii mnie okradac z stacka rud zlota, 2stackow drewna debowego, 6-8 stackow blokow kwarcu, 2 stackow drewna debowego. prosze admina o postaranie sie i oddanie mi itemow z ich kont oraz bana dla tych 2 osobnikow na ip na okres nieskonczony. dodam jeszcze ze okradali oni innych uzytkownikow m. in michaloka5
Dowód/Screen: wysle w komentarzu pod postem

screeny

[attachment=24665 napisał(a):Qba1Kuba pid='280362' dateline='1578144757']    
(01-04-2020, 14:18)Qba1Kuba napisał(a): Twój nick: Qba1Kuba
Nick oskarżonego: dobra_poziomka13 oraz 
Opis sytuacji: kiewdys dobra_poziomka13 przekopywal mi dizlake. dostał za nia wypłate i wylogowal sie z serwera. dzisaj wraz z kolegą przyszli na moja dzialke i zaczelii mnie okradac z stacka rud zlota, 2stackow drewna debowego, 6-8 stackow blokow kwarcu, 2 stackow drewna debowego. prosze admina o postaranie sie i oddanie mi itemow z ich kont oraz bana dla tych 2 osobnikow na ip na okres nieskonczony. dodam jeszcze ze okradali oni innych uzytkownikow m. in michaloka5
Dowód/Screen: wysle w komentarzu pod postem        

screeny
#4
dowod jest za slaby. na tych screenach nic nie widac.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości