Ceny teraźniejsze a ceny wcześniejsze!
#21
(01-05-2020, 23:21)xBlondik napisał(a): Ceny itemow z netheru teraz to są kpiny...
Kilka lat temu jak chciałeś kupić stak bloków kwarcu za 1k (teraźniejsza cena) to zostałeś wysmiany.
Sam osobiście używam starych.

no jak latacie w kilka osób po netherze np: za kwarcem, to mnie to wcale nie dziwi
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#22
(01-04-2020, 19:15)Crave napisał(a): Trzeba było nie dodawać główek mobów czy innych to by było inaczej. Tego problemu nie da się już naprawić, trzeba było myśleć wcześniej a nie pisać propozycje na temat nowych główek bo komuś się nudziło. To moja subiektywna opinia tylko i wyłącznie.

najlepiej to niczego nie dodawac ani zmieniac
a potem watki ze nic admin nie robi
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#23
Powiem wam to : Kiedyś głowa owcy po 20k chodziła około. Dziś kupiłem głowę owcy za 275$ ... Robiłem ss ale program potem mi nie działał i nie mogę wstawić
  Odpowiedz
#24
(01-12-2020, 19:04)Trokuszek_PL napisał(a): Powiem wam to : Kiedyś głowa owcy po 20k chodziła około. Dziś kupiłem głowę owcy za 275$ ... Robiłem ss ale program potem mi nie działał i nie mogę wstawić

Podajesz jako przykład głowę moba, który pojawia na każdym kroku. Mmm
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#25
Ale no bez przesady niecałe 300$ ?
  Odpowiedz
#26
Wracam na serwer gram już z 5dni i gracze kupują itmki po strach cenach więc nwm o co wam chodzi c:

Niedostępny
  Odpowiedz
#27
(01-12-2020, 19:54)Trokuszek_PL napisał(a): Ale no bez przesady niecałe 300$ ?

No tak to jest. Im dłużej jest drop głów ze zwierząt czy mobów to chyba jasne, że też zwiększa się ich ilość na serwerze.
Dla przykładu: Kiedyś, gdy zabiłeś gracza to wylatywała z niego głowa. Wtedy byś nawet nie pomyślał, że za taką błahą rzecz będziesz musiał zapłacić 500k lub 30 zł (bo też o tym słyszałem), a to wszystko dlatego, że owy drop głów z graczy został zablokowany. Jak w przyszłości głowy mobów zostaną zablokowane to również po pewnym czasie staną się one cenne, bo "nie będzie się ich dało zdobyć" i będą się sprzedawać tak samo jak zwykłe głowy gracza.
  Odpowiedz
#28
To chyba trza trochę beconow po 5k posprzedawac znów
  Odpowiedz
#29
Trzeba dążyć do tego aby każdy kto sprzedaje takie rzeczy, podnosił ceny sam z siebie
  Odpowiedz
#30
Ja również jestem za tym, żeby te głowy były więcej warte. Również pamiętam te świetne czasy, kiedy głowy kosztowały po kilka tyś. To co teraz się stało z ceną głów, to jakaś kpina.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości