bezsensu gra
#1
Dlaczego na serwerze ignorowane sa wszystkie propozycje gra robi sie powoli nudna nic sie nie zmienilo od paru miesiecy
No i wiem ze cichy sprawdza propozycje bo skasowal moj post w jednej z nich
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#2
zgadzam się, gra robi się nudna
#3
(01-03-2020, 20:07)Shiaa napisał(a): zgadzam się, gra robi się nudna

ja też się z Panią zgodzę
#4
Może troche lecz nie przesadzajmy ja aż tak się nie nudzę mam zawsze co robić a uwierzcie że gram na skyland naprawdę dużo h dziennie
#5
Może dlatego że 90% elity ma permy za jakieś multikonta albo inne [...] o których na następny dzień wszyscy zapomnieli...
Równie dobrze można usunąć wszystkie działy "propozycje", ponieważ od dłuższego czasu są ignorowane, ktoś chyba ma nas gdzieś  Rolleyes
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#6
(01-03-2020, 21:06)Trokuszek_PL napisał(a): Może troche lecz nie przesadzajmy ja aż tak się nie nudzę mam zawsze co robić a uwierzcie że gram na skyland naprawdę dużo h dziennie
pograj na serwie tyle co ja to zmienisz zdanie

i to chyba ty startujesz na moda dobrze piszę?
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
(01-03-2020, 21:06)Trokuszek_PL napisał(a): Może troche lecz nie przesadzajmy ja aż tak się nie nudzę mam zawsze co robić a uwierzcie że gram na skyland naprawdę dużo h dziennie

bo grasz za krótko ;ooo
#8
Osobiscie uwazam ze jakies zmiany by sie przydaly .
Od bardzo dlugiego czasu nic nowego na ten serwer niewprowadziliscie nawet za czasów mojej gry.
Pozdrawiam.
#9
(01-03-2020, 22:28)kb699 napisał(a):
(01-03-2020, 21:06)Trokuszek_PL napisał(a): Może troche lecz nie przesadzajmy ja aż tak się nie nudzę mam zawsze co robić a uwierzcie że gram na skyland naprawdę dużo h dziennie

i to chyba ty startujesz na moda dobrze piszę?

No ta ale no:
1. Po co wam to wiedzieć ?
2. Raczej nic z tego nie będzie
#10
(01-03-2020, 23:26)Trokuszek_PL napisał(a):
(01-03-2020, 22:28)kb699 napisał(a):
(01-03-2020, 21:06)Trokuszek_PL napisał(a): Może troche lecz nie przesadzajmy ja aż tak się nie nudzę mam zawsze co robić a uwierzcie że gram na skyland naprawdę dużo h dziennie

i to chyba ty startujesz na moda dobrze piszę?

No ta ale no:
1. Po co wam to wiedzieć ?
2. Raczej nic z tego nie będzie

Myślę, że ten wątek jest stworzony raczej dla starszych osób (mówię oczywiście o stażu spędzonym na serwerze, nie o wieku) grających na serwerze, a nie dla nowicjuszy.

Co do wątku, to w sumie macie rację, jeśli chodzi o prison to jedyna ostatnia 'większa' zmiana to dodanie jednej tabliczki z skupem główek i na nowo monety powróciły jako jedna z głównych walut prisonowych.
Nie oczekujcie innych odpowiedzi, niż "nie podobają nam się żadne wasze propozycje, to co mamy robić?" lub "zmiany są często wprowadzane na serwer, nie macie na co narzekać."
Pozdrawiam Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości