Promotor
#1
Witam

Mam propozycje dla cichego aby umiescil jakas osobe ktora zajmowala by sie promowaniem serwera
Ja zglaszam mojego dobrego kolege Kamila ktor wg mnie jest idealnym kandydatem na stanowisko promotora
Kamila zna cala wies jest on bardzo szanowanym czlowiekiem nawet soltys mu sie raz uklonil
Kamil jest bardzo lubiany wsrod kobiet kiedy Kamil wchodzi do sklepu po bulki i pasztet pani sklepikarka i wszystkie kobiety zaczynaja sie rozbierac przed Kamilem poniewaz kazda kobieta i ja chce wyjsc za Kamila
Kamil posiada dobre serce kiedys pozyczyl mi 2,30 zl i nawet nie domaga sie zwrotu
Obok piwnic a domem pana Tomasza nielegalnie obdywaja sie obchody ku czci Kamila nazywany kamilizmem, wyznawny kamilizmu twierdza ze jest on drugim synem Boga i bratem Jezusa i wstapil do Kozinca aby siac dobro i milosc ja nim wierze kiedys widzialem jak Kamil wszedl do sklepu z butelka wody a wrocil z winem truskawkowym
Mysle ze nasze dzieci beda o kamilu uczyc sie w ksiazkach o Kamilu i jego poczynaniach nie wiem rumienie sie gdy pisze jego imie jestem z nim bardzo emocjonalnie zwiazany

mam nadzieje ze przekonalem was aby powiezyc mu ten zaszczytny urzad Smile
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#2
nie bedzie czegos takiego xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości