crashe na spawnie.
#1
https://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=40664
Chciałbym odświeżyć ten temat. Na Classicu wciąż to występuję, już tłumaczę:
Gdy wejdę na Classica, mam ściny, jakbym walczył z crashem, po czym po chwilii na 5FPS'ach wpisuje często /dom, albo co innego, po czym teleportuje, jestem chwile i wywala do lobby. Często to denerwuje (często?! xd ZAWSZE). Chciałbym, aby coś w tym zostało zrobione, bo to nie jest możliwe, że to wina mojego RAMu czy też czego innego... To musi być coś na Classicu, a mój komputer (syf, ale działa) powinien radzić sobie przy takich przypadkach, nie jest jakiś bardzo rozwalony, by miał Crashować...

To się dzieje przy pierwszym wejściu na Classic. 
  Odpowiedz
#2
Crash logi są?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#3
(12-23-2019, 14:20)Toiru napisał(a): Crash logi są?

W tym rzecz, że ich nie ma, a całkiem Crasha nie dostaje, tylko chwilowego (5min), po czym wyrzuca na lobby.
  Odpowiedz
#4
Jak masz Optifine to uruchom coś co się nazywa Lagometr. Odpal go z F3 i pokaż jak wyglądają te kreski podczas tych ścinek.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
na spawnie classica jest coś obciążającego do załadowania na początku, bo nawet na moim komputerze, który może i najnowszy nie jest, ale raczej jest lepszy niż większości osób grających na sky-landzie występuje przycinka na ok. 2 sekundy przy wejściu na classic, po czym wszystko dzieje się normalnie, ja niczego nie wpisuję, ani też nigdzie mnie nie wywala
ogółem to bardzo dziwne że wywala do lobby, jedyne co mi przychodzi do głowy to brak odpowiedzi klienta twojej gry przez na tyle długi czas, że serwer przyjmuje wiadomość o braku połączenia i wyrzuca cię na lobby (choć tu też bardziej stawiałbym na wywalanie całkiem do menu minecrafta, a nie do lobby)

ja tak czy siak stawiam na twój komputer który jest tu największym problemem, myślę że spawn mógłby być mniej obciążający, ale sam fakt że mało takich tematów się widzi wskazuje na to, że problem nie jest zbyt powszechny

aha, i powiedz ile masz alokowanego ramu, najlepiej daj screena z f3 jesli nie wiesz
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Ja mam i7 i gtx 1660 i miałem taki sam problem, a pomyśleć, że rozwiązanie było takie proste, zaktualizowalem sterowniki do karty graficznej i do płyty głównej, już nie mam żadnych ścianek wchodząc na classica, chodź mój kolega ma komputer z 2009 i też nie ma żadnych lagów, więc bardzo dziwne.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości