.....
#1
Sad 
Co do tego wątku. 
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=41687
Chcesz mi powiedzieć, że gracz może miec fiuta na skinie, a ty go nie zbanujesz, bo mogę mu go w panice domalowac, mógłbyś chociaż wejść na serwer i zobaczyć tego skina.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#2
(12-15-2019, 18:58)Nitroxs napisał(a): mógłbyś chociaż wejść na serwer i zobaczyć tego skina.

To teraz połącz sobie to co napisałem i dlaczego to zrobiłem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(12-15-2019, 19:02)Toiru napisał(a):
(12-15-2019, 18:58)Nitroxs napisał(a): mógłbyś chociaż wejść na serwer i zobaczyć tego skina.

To teraz połącz sobie to co napisałem i dlaczego to zrobiłem.

Rozumiem, i tak juz gracz zmienił skina, ale każdy dowód jest łatwo podrobic.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
Nie zbanuje go bo kazdy moze sobie kazdego w txt przerobic i bana zalatwic

Malpa by zrozumiala a ty jakos nie mozesz
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#5
(12-15-2019, 19:05)kb699 napisał(a): Nie zbanuje go bo kazdy moze sobie kazdego w txt przerobic i bana zalatwic

Malpa by zrozumiala a ty jakos nie mozesz

Zbędne nabijanie postów, nic mądrego nie wniosles do tematu. Dowiedziałem się tylko, że małpa by zrozumiała, a ja nie. Po za tym wszystko idzie łatwo podrobic.


Ten wątek nie ma sensu, zrozumiałem o co chodzi, tylko nie rozumiałem, dlaczego nie mógł wejść na serwer.
Prosze o zamknięcie.
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#6
(12-15-2019, 19:07)Nitroxs napisał(a):
(12-15-2019, 19:05)kb699 napisał(a): Nie zbanuje go bo kazdy moze sobie kazdego w txt przerobic i bana zalatwic

Malpa by zrozumiala a ty jakos nie mozesz

Zbędne nabijanie postów, nic mądrego nie wniosles do tematu. Dowiedziałem się tylko, że małpa by zrozumiała, a ja nie. Po za tym wszystko idzie łatwo podrobic.

No właśnie dał ci powód, dlaczego bany na screenach za skiny nie przechodzą <skargi>. Łatwo w plikach/teksturach podrobić Steve i dodać narządy rozrodcze. Nie dziwie się, że Toiru banuje, jak widzi takowe na serwerze, nie wiem po co się w ogóle kłócisz...
+ nie nabił postu...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości