niesłuszny ban
#1
Twój nick: beniutki
Nick oskarżonego: seymc,   CBŚ
Opis sytuacji: dostałem bana niesłysznie moja dzialka nie jest w zadne sposób podobna do dzialki  seymc (ułozenie schodków, wnętrze, szkło czarne , środkowe sciany gdze są netherowe schody ) wszystko sie rózni prosze o jak najszybsze odbanowanie! , ss zostały zrobione pod kątem i nie widac wszystkiego dobrze proponuje "adminowi" pofatygować sie na serwer i zagrac w gre znajdz róznice..... i dopiero potem stawiac bany nie jest to kopia a inspiracja 3 róznym dzialkami . Druga sprawa to to ze dzialka nie jest skonczona
pzdr benek
Dowód/Screen: niepotrzebny
#2
Admin "pofatygował" się i wszedł na serwer w momencie bana. Działki są identyczne, zmieniłeś jeden blok (czarne szkło zamiast nether płotków) i "sposób" ułożenia schodów.
#3
z tego co widze seyomc jest w trakcie przebudowy dzialki, wiec nie wiem po co w ogole zglaszal skoro i tak chcial przebudowac dzialke..
#4
(12-14-2019, 15:31)ABW_ napisał(a): z tego co widze seyomc jest w trakcie przebudowy dzialki, wiec nie wiem po co w ogole zglaszal skoro i tak chcial przebudowac dzialke..

Przed jego przebudową działki były prawie takie same, nie wiedziałem, że będzie robił remont
#5
popatrz na srodek dzialki.... więc co odbanujesz czy nie ? skoro robi ta przepbudowe
#6
odbanowalem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości