Mk -
#1
Niestety, ale musiałem podjąć decyzję i myślę że ta jest słuszna otóż mój brat ( chyba każdy go zna bo się na classicu na chat udziela jak powalony ) Dominik2111 ostatnio dostał bana za cheaty raczej nie mógł się z tym pogodzić bo zrobił multikonto nick : SPEJSON55 i no poprostu miałem 2 decyzje : zgłosić brata lub ryzykować permem, lecz wybrałem to 1 bo zależy mi na tym serwie i nie chce perma ( szczególnie na Święta ) Myślę że wybrałem dobrze i poprostu mam 2 propozycje :

- Perm dla niego ( ale na nicki ) i : jak będzie robić kolejne mk to będę zgłaszać lecz to małoprawdopodobne żeby chciało mu się robić dalej puste konta
- Poprostu zbanowanie SPEJSON55 na zawsze i danie Dominik2111 drugą szansę i żeby odczekał tę karę za cheaty i dalej mógł grać w Święta ze mną ( Bardziej prosze o to )

Wiem że się przez to na mnie wkurzył i mówił " już się do mnie nie odzywaj " ale no nie chce 2 perma ( co by skutkowało tym że : 1. Bym na UB musiał naprawdę długo czekać. 2. Stracił bym naprawdę dużo co zarobiłem i zrobiłem
Kiosk9 mówił że jak go zgłoszę to nie powinienem ja mieć kary i wgl ale jak tego nie zrobie to ryzykuje permem a go nie chcę ( powód dałem wyżej )

Wnoszę ale wiem że może to nie przejść aby mu odpuścić i aby odczekał tego bana na Dominik2111 i mógł grać w Święta 

TAK WIEM TROCHĘ TEN WĄTEK ZAGMATWANY ALE MYŚLĘ ŻE ADMINISTRACJA SIĘ DOCZYTA!!!
#2
Spejson został zbanowany na zawsze, twojemu bratu musiałem przedłużyć bana.

Musisz go pilnować, bo mogą być problemy z tego.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości