niesłuszny ban
#1
Sad 
Zostałem niesłusznie zbanowany, kopałem w jaskini czy tam cavie jak kto woli i wkopałem się bo te miejsce mi zpasowało wkopałem się i znalazłem pzypadkiem diamenty przed tym w ziemi wykopałem dziurę i wrzuciłem tam mięsko ze świni kopie, kopie i natrafiłem na diaxy przy mnie był mój młodszy brat i wszystko widział xD. Po tym miałem z nim beke bo jakimś cudem spotkaliśmy te diaxy i se żartowaliśmy że to rytułał na diaxy.Nie wiem dlaczego tak niesłusznie dostałem bana gram tu dopiero kilka dnia chyba z 10 nie pamiętam , stale wchodzę a tu dziś dostałem bana.... 
Moja prośba jest o odbanowanie mnie gdyż nie mam x-raya i normalnie se kopałem ...  Angry



[url=https://forum.sky-land.pl/online.php][/url]
#2
Z tego co wiem to administracji nie wyświetla się każdy wykopany blok, tylko duża ilość, więc to nie mógł być jednorazowy przypadek. Jak masz jakiś filmik potwierdzający twoja niewinność to go tu wrzuć, świadkowie to nie dowód
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#3
Kopałem kilka godzin więc chyba w tym czasie nie wykopal bym 5 diax tylko więcej i tak się stało

Nie wiem jakie dowody dać to była rutynowa gra.Poprostu przyszłem sobie wieczorem zagrać.Na yt nie nagrywam więc nie wiem jaki mam wam dowód dać.

Nie wiem jakie dowody dać to była rutynowa gra.Poprostu przyszłem sobie wieczorem zagrać.Na yt nie nagrywam więc nie wiem jaki mam wam dowód dać.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości