Oszustwo!!!
#1
Dziś kupiłem od gracza Nitroxs vip ( kod ) za $
Zostawiłem sobie ten kod i gdy przed chwilą chciałem go aktywować : Niepoprawny / wykorzystany
Chcęodzyskać KOD ( Nie $ Smile ) i wiedzieć kto wykorzystał kod
P.S. Sklep Nitroxs to niby nie scam ? Sam napisał o Avan że oszukał i wykorzystał a sam mi tak zrobił Sad
SS:


Załączone pliki Miniatury
               
#2
Nie jestem pewny, aczkolwiek myślę że dany "KOD" po dłuższej chwili traci swą ważność lecz mogę się mylić Smile
#3
Kod nigdy nie traci ważności i w każdej chwili ( nawet po roku kupienia ) możesz go wykorzystać Smile
#4
(12-08-2019, 22:19)sykusek napisał(a): Nie jestem pewny, aczkolwiek myślę że dany "KOD" po dłuższej chwili traci swą ważność lecz mogę się mylić  Smile

nie traci.

taki kod pewnie istnial i ten neon czy jak mu tam mogl juz go komus sprzedac/sam wykorzystac na innym nicku, ale ty mogles zrobic to samo. dostal bana profilaktycznie za oszustwo, jesli jest oszustem to miejmy nadzieje, ze nie zdazyl przeniesc rzeczy na mk. tutaj musi wlaczyc sie cichy, bo tylko on moze sprawdzic czy taki kod kiedys istnial i kto go wykorzystal.
#5
(12-08-2019, 22:22)Impression napisał(a):
(12-08-2019, 22:19)sykusek napisał(a): Nie jestem pewny, aczkolwiek myślę że dany "KOD" po dłuższej chwili traci swą ważność lecz mogę się mylić  Smile

nie traci.

tutaj musi wlaczyc sie cichy, bo tylko on moze sprawdzic czy taki kod kiedys istnial i kto go wykorzystal.

Wiem i on może mi oddać Kod Angry Cry Smile
#6
Wiesz ze ten kod był od cichuska.


Załączone pliki Miniatury
   
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#7
zle wpisales kod xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości