$klep - Classic
#1
[Obrazek: tXW0naS.png]

Jeśli chciałbyś ułatwić sobie grę wydając realne pieniądze lub na odwrót to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj ciekawe oferty kupna/sprzedaży przedmiotów/rang za dobrą cenę.


[Obrazek: eJ7OubD.png]

Póki co sprzedaż odbywa się tylko na Classicu, oto oferty:

Kupno (przed strzałką jest to co dajesz, a za to, co dostajesz w zamian):
1 zł ⇒ 18 000$
10 zł ⇒ 180 000$
50 zł ⇒ 900 000$
85 000$ ⇒ Kod na rangę VIP
170 000$ ⇒ Kod na rangę SVIP

Sprzedaż (przed strzałką jest to co dajesz, a za to, co dostajesz w zamian):
22 000$ ⇒ 1 zł
220 000$ ⇒ 10 zł
1 100 000$ ⇒ 50 zł
Kod na rangę VIP ⇒ 70 000$
Kod na rangę SVIP ⇒ 150 000$

Istnieje również możliwość dobierania zestawów (mam do zaoferowania m. in. głowy, beacony itp.)

[Obrazek: erzsUD4.png]


1. Oszustwo jest karane - stracone dobra i tak do mnie wrócą, więc nawet się nie wysilaj.
2. Metodą kontaktu w celu zakupu przedmiotów jest prywatna wiadomość na forum bądź discordzie: TheGreatChemist#4807
3. Nie przyjmuję zwrotów, dlatego proszę o przemyślane zakupy.
4. Ten temat służy do zadawania pytań, nie do składania zamówień.
5. Zastrzegam sobie prawo do aktualizacji regulaminu i ofert bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników [ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 21:47].

[Obrazek: VOfs28w.png]

Gram tu od wielu lat i nigdy nikogo nie oszukałem. Jestem w administracji serwera i forum, więc wiarygodność moich ofert nie podlega wątpliwości. Często wchodzę na serwer, forum oraz sprawnie odpisuję na wiadomości. Wiele razy wymieniałem się z graczami i sporo osób jest w stanie mnie polecić. Nic ino brać  Smile

[Obrazek: QhdqF5a.png]
[Obrazek: H6wUOMG.png]
  Odpowiedz
#2
Potwierdzam 100% uczciwy czlowiek! Mam do niego takie zaufanie ze spie z nim w jednym lozku

Polecam tego pana!
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości