Drop na s1
Może ktoś podać drop z mobów na s1 ( bez biomów hell & sky ) ?
Po prostu ze zwykłych mobów.
rudy diax, rudy redstowna, rudy kwarcu, rudy wegla, kwarc, zelazo lilja wodna, pnacza, trzcina, zwir, zamszony bruk, grzybnia, rzezbione kamienne cegly, pekekane kamienne cegly, zamszone kamienne cegly, kaktusy, strzaly, zgnile mieso, kosci, proch, pajeczyna, zepsute luki, marchewki, ziemniaki, nic, piasek, piaskowiec, zbity lod i chyba ruda zlota i zloto nie jestem pewna tych dwoch XD
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥

(12-01-2019, 15:51)shenna napisał(a): rudy diax, rudy redstowna, rudy kwarcu, rudy wegla, kwarc, zelazo lilja wodna, pnacza, trzcina, zwir, zamszony bruk, grzybnia,  rzezbione kamienne cegly, pekekane kamienne cegly, zamszone kamienne cegly, kaktusy, strzaly, zgnile mieso, kosci, proch, pajeczyna, zepsute luki, marchewki, ziemniaki, nic, piasek,  piaskowiec, zbity lod i chyba ruda zlota i zloto nie jestem pewna tych dwoch XD

ruda złota tak, sztabka złota nie (dropi z pigmenów) do tego jeszcze dropi: glina, pomarańczowe cegły, nasiona dyń i arbuzów, krzemień, oko pająka.
    Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu. 

Ma ktoś x22: pomarańczowe cegły piaskowiec, zbity lod ? Kupie ( wiem że to łatwo zdobyć ale nie mam teraz czasu )
pelny drop z mobow agresywnych, ktore respia sie na darmowych biomach (zombi, szkielet, creeper, pajak): ruda diamentu, ruda kwarcu, ruda wegla ruda redstona, ruda zelaza, ruda zlota, zezbione kammienne cegly, zamszone kammiene cegly, popekane kamienne cegly, zamszony bruk, zwir, piach, piaskowiec, bielica, zbity lod, kaktus, liany, lilia wodna, trzcina, nasiona arbuza, nasiona dyni, sztabka zelaza, cegla, kwarc, glina, pajeczyna, krzemien, zgnile mieso, marchew, ziemniaki, kosci, strzaly, nic, oko pajaka, proch, luk.
dodatkowo z mobow wystepujacych na biomach premium wypadaja:
-endermany: ruda oraz blok kwarcu, kwarc, ruda diamentu, diament, ruda lazurytu, butelka z expem, szlam, endstone, palka blaza, enderchest, kulki gliny, odlamek pryzmarynu, krysztaly pryzmarynu, perla kresu, wszystkie czesci kolczego setu
-pigmany: diament, odlamek pryzmarynu, netherowe cegly, schodki oraz plotki, netherrack, piasek dusz, sztabka zlota, jasnopyl, samorodek zlota, zgnile mieso, zloty miecz
- magma: szmaragd, magmowy krem
[Obrazek: discord.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości