Do Cichuska
#1
Cichusku, moge cie prosic o zmianę nicku na forum na JustGabu ?

I takie pytanko: Daloby rade zrobic, że mozemy sami sobie zmieniac? To samo z podtytulami..


Z gory ci dziekuje :3
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#2
Lepiej nie robić tak, żeby userzy sami zmieniali sobie nazwy. Może ty ustawisz sobie normalną, ale ludzie mają różne pomysły.. ;p
#3
tak samo można przy rejestracji założyc konto z dziwnym nickiem, co to za różnica
#4
(11-27-2019, 21:21)Szenaj napisał(a): tak samo można przy rejestracji założyc konto z dziwnym nickiem, co to za różnica

Konto po rejestracji mogę jeszcze usunąć. Zmiana nicku chyba nie jest czymś, co robisz codziennie więc odczekanie 1-2 dni chyba nie stanowi problemu?
#5
Odświeżam
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#6
(11-27-2019, 22:20)Impression napisał(a):
(11-27-2019, 21:21)Szenaj napisał(a): tak samo można przy rejestracji założyc konto z dziwnym nickiem, co to za różnica

Konto po rejestracji mogę jeszcze usunąć. Zmiana nicku chyba nie jest czymś, co robisz codziennie więc odczekanie 1-2 dni chyba nie stanowi problemu?

jak ktos zmieni na brzydki nick tez mozesz usunac lol

zrobcie jak mojang jedna zmiana nicku na 30 dni
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
(11-29-2019, 14:24)kb699 napisał(a):
(11-27-2019, 22:20)Impression napisał(a):
(11-27-2019, 21:21)Szenaj napisał(a): tak samo można przy rejestracji założyc konto z dziwnym nickiem, co to za różnica

Konto po rejestracji mogę jeszcze usunąć. Zmiana nicku chyba nie jest czymś, co robisz codziennie więc odczekanie 1-2 dni chyba nie stanowi problemu?

jak ktos zmieni na brzydki nick tez mozesz usunac lol

zrobcie jak mojang jedna zmiana nicku na 30 dni

Wiem lepiej, nie mogę. Nie da się zrobić takiej blokady, żeby można było zmienić nick raz na 30 dni.
#8
zmienilem nick.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości