Film z sewera
#1
Witam, zaczynam kariere youtubera na serwerze SKY-LAND.PL będę godnie reprezentowal serwer, kocham was

https://www.youtube.com/watch?v=WdKiN0vl...e=youtu.be
  Odpowiedz
#2
XDDD Smieszny glosik.... Big Grin

Ale za to u tak szanuje
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Bóg, Honor, Pasłizna
  Odpowiedz
#4
Jak oceniacie montaż? Dopiero sie ucze :/
Ten Film Dedykuje Boczusiowi

https://youtu.be/TDZ_0V3VfH4
  Odpowiedz
#5
Czemu nagrywasz filmy telefonem, niszcząc jakość filmu, z tym znakiem wodnym od aplikacji niszczysz wszystko, jest to chyba program, w którym "montujez" (nie umiesz usunąć pasku głośności z iphon.), nie będzie dużo odsłon, bo po prostu montowaniem nie wcelowales się w kontent panujący na yt. Ale jak na start nie jest źle, przyjmij to co napisałem jako radę, a nie jako krytykę.
  Odpowiedz
#6
Jasne, tylko zawuaż, że wszystkie filmy są Boczka ja tylko je zmontowałem w 1, dodalem te 4 napisy, a wszystko jest po to aby sie pośmiać, zresztą chcę właśnie na początek zobaczyc co do czego służy i takie rady chętnie wezme do siebie Smile watermarka mogłem usunąć, masz racje

EDIT: Nawet nie Boczka, przepraszam, filmy są osób które dostały bana kiedyś tam, oni odpowiadają za jakość
  Odpowiedz
#7
(11-22-2019, 07:15)Zeus napisał(a): Czemu nagrywasz filmy telefonem, niszcząc jakość filmu, z tym znakiem wodnym od aplikacji niszczysz wszystko, jest to chyba program, w którym "montujez" (nie umiesz usunąć pasku głośności z iphon.), nie będzie dużo odsłon, bo po prostu montowaniem nie wcelowales się w kontent panujący na yt. Ale jak na start nie jest źle, przyjmij to co napisałem jako radę, a nie jako krytykę.

ja te wycinki ze streamow nagrywalem telefonem. bylo mi latwiej.
  Odpowiedz
#8
(11-22-2019, 08:25)Szenaj napisał(a): Jasne, tylko zawuaż, że wszystkie filmy są Boczka ja tylko je zmontowałem w 1, dodalem te 4 napisy, a wszystko jest po to aby sie pośmiać, zresztą chcę właśnie na początek zobaczyc co do czego służy i takie rady chętnie wezme do siebie Smile watermarka mogłem usunąć, masz racje

EDIT: Nawet nie Boczka, przepraszam, filmy są osób które dostały bana kiedyś tam, oni odpowiadają za jakość

Ja nie mam ci nic do zarzucenia, jak na początek jest git, właśnie o to chodziło, żebyś to wziął jako rady, a nie. Po za tym taka porada, każdy to wie, ale nie każdy się do tego stosuje, im większa rozdzielczość tym większa jakość, ale mniej fps.
  Odpowiedz
#9
(11-22-2019, 14:51)Zeus napisał(a):
(11-22-2019, 08:25)Szenaj napisał(a): Jasne, tylko zawuaż, że wszystkie filmy są Boczka ja tylko je zmontowałem w 1, dodalem te 4 napisy, a wszystko jest po to aby sie pośmiać, zresztą chcę właśnie na początek zobaczyc co do czego służy i takie rady chętnie wezme do siebie Smile watermarka mogłem usunąć, masz racje

EDIT: Nawet nie Boczka, przepraszam, filmy są osób które dostały bana kiedyś tam, oni odpowiadają za jakość

Ja nie mam ci nic do zarzucenia, jak na początek jest git, właśnie o to chodziło, żebyś to wziął jako rady, a nie. Po za tym taka porada, każdy to wie, ale nie każdy się do tego stosuje, im większa rozdzielczość tym większa jakość, ale mniej fps.

Właśnie ogarnąłem pełną wersje bandicama i camtasi, w poniedziałek zobaczycie efekty Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości