Propozycje
#11
Mi te
LWG ✊✊✊
#12
Moim zdaniem działek nie powinno być więcej, tylko większe
#13
Nie można powiększyć działek tak po prostu, wymagany jest reset mapy
#14
Wyraziłem tylko swoją opinie..
#15
Jestem za , sam osobiscie ledwo mieszcze magazyn , farme , zwierzeta na dzialkach. Sklep tez by sie przydal zmiejszyloby to liczbe oszustów.
Najbardziej za za sklepem tabliczkowym.
#16
Może by chociaż dać to dla [trade] ?
#17
(11-16-2019, 20:29)CBŚ napisał(a): wiem, ze ten temat byl juz walkowany kilka razy i z gory przepraszam za powielanie watku, ale jednak chcialbym odswiezyc 2 propozycje, ktore kiedys juz byly na forum

1. zwiekszenie limitu posiadanych dzialek dla gracza z 1 do 2, a dla rang premium z 3 do 4. co tu duzo pisac... moim zdaniem dzialki sa male a jesli gracz ma pomiescic magazyn, sklep i jeszcze dom na 1 dzialce to naprawde jest ciezko. co innego jesli chodzi o vipy. to sa glownie osoby, ktore maja juz "cos" na serwerze i chca to wszystko rozdzielic. uwazam, ze 4 dzialki dla rang premium i 2 dla normalnych graczy to idealne rozwiazanie

2. dodanie [trade] dla rang premium.
classic classicem, ale fajnie by bylo gdyby zostal dodany sklep tabliczkowy. w koncu mozna by zaczac zarabiac $ zamiast przedmiotow podczas nieobecnosci na serwerze i byloby to o wiele wygodniejsze - zarobione przedmioty i tak sa sprzedawane

1. Jestem troche za, troche na nie. Na 3 dzialkach zdecydowanie mozna wszystko zmiescic, wiec jesli dac 4 dzialki dla vipow to tylko dlatego ze zwykly gracz ma 2. Mimo to na 1 dzialce tez mozna miec dom, autosklep/sklep i farmy. Mozna przeciez zbudowac dom na powierzchni, a pod spodem sklepy, magazyn, farmy itp.

2. To moze byc wygodne dla graczy ktorzy chca cos kupic, ale korzystne bedzie tylko dla osob z dzialkami przy spawnie, w koncu nikt nie bedzie chodzil 1000 kratek do innych sklepow.
Niedostępny
#18
" w koncu nikt nie bedzie chodzil 1000 kratek do innych sklepow. "

Oj tu się mylisz zależy od cen przecież jak ktoś będzie mieć diaxy po 100 na spawn a diaxy za 82.5 dość daleko ? ( I miałby dużo ) to byś kupował hurtem ale drogo przy spawnie czy byś trochę się namęczył i zaoszczędził dużo $ a jedzenie nie kosztuje dużo żeby dojść daleko ( nawet za free ~ Świnka peppa )
#19
(11-16-2019, 22:02)Ghost napisał(a): Na prisonie też by się przydało, zauważyłem że coraz więcej osób gra więc nikt nie pogardzi małym updatem.

Dokładnie. 
Zarówno na classic'u i prisonie by to się przydało.
Jestem na tak!
#20
(05-14-2020, 20:57)SA73 napisał(a):
(11-16-2019, 22:02)Ghost napisał(a): Na prisonie też by się przydało, zauważyłem że coraz więcej osób gra więc nikt nie pogardzi małym updatem.

Dokładnie. 
Zarówno na classic'u i prisonie by to się przydało.
Jestem na tak!

Bez przesady prison to prison tam ma być trudno ale na classicu chętnie to zobaczę


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości