Propozycje
#21
(05-14-2020, 21:19)Trokuszek_PL napisał(a):
(05-14-2020, 20:57)SA73 napisał(a):
(11-16-2019, 22:02)Ghost napisał(a): Na prisonie też by się przydało, zauważyłem że coraz więcej osób gra więc nikt nie pogardzi małym updatem.

Dokładnie. 
Zarówno na classic'u i prisonie by to się przydało.
Jestem na tak!

Bez przesady prison to prison tam ma być trudno ale na classicu chętnie to zobaczę

Co masz na myśli mówiąc trudno? Jak dodatkowa działka czy sklepy u graczy miałyby ułatwić kopanie?

Pamiętaj że działki na prisonie są bardzo płytkie w porównaniu do classic. Więc możesz zbudować albo dom, albo auto sklep, albo magazyn albo grinder. 

 Dodatkowa działka by się przydała, a sklep z tabliczkami pozwoliłby zaoszczędzić miejsca ponieważ nie będzie potrzeby budowy ogromnych autosklepów.
#22
Jestem za
#23
jezeli chodzi o trade pisalam watek odnosnie tego, bo bardzo podoba mi sie ten pomysl i jest to przydatne.

Do dzialek jestem w sumie za, bywaly sytuacje, ze mialam sytuacje po 4-5 dzialek i musialam je dawac znajomym do przetrzymania, a gdyby sie zwiekszyla ta ilosc nie byloby takich problemow Big Grin
#24
jestem za jak najbardziej mi sie to podoba poniewaz sam miałem pisać o tym wątek i˛m yes
Tongue
#25
(05-14-2020, 20:57)SA73 napisał(a):
(11-16-2019, 22:02)Ghost napisał(a): Na prisonie też by się przydało, zauważyłem że coraz więcej osób gra więc nikt nie pogardzi małym updatem.

Dokładnie. 
Zarówno na classic'u i prisonie by to się przydało.
Jestem na tak!
Sklepy tabliczkowe i większe działki na Prisonie, na którym ma być ciężko? To się kupy nie trzyma, po za tym polecam wtedy zrobić osobny temat bo mieszacie w Classica kolejny tryb.

Co do propozycji - moim zdaniem te działki przesadzone, a sklepy tabliczkowe byłyby ok.
#26
Ta 2 opcja brzmi fajnie, nie będzie trzeba czekać na wlasciciela dzialki tylko można samemu kupić, zapobiegnie to pewnie przed oszustwami.
#27
(05-15-2020, 12:25)sharrigan napisał(a): Ta 2 opcja brzmi fajnie, nie będzie trzeba czekać na wlasciciela dzialki tylko można samemu kupić, zapobiegnie to pewnie przed oszustwami.

No napewno bo przecież na takich tabliczkach da sie nawet wymieniac item -> item
#28
(05-15-2020, 07:11)h3zquu napisał(a):
(05-14-2020, 20:57)SA73 napisał(a):
(11-16-2019, 22:02)Ghost napisał(a): Na prisonie też by się przydało, zauważyłem że coraz więcej osób gra więc nikt nie pogardzi małym updatem.

Dokładnie. 
Zarówno na classic'u i prisonie by to się przydało.
Jestem na tak!
Sklepy tabliczkowe i większe działki na Prisonie, na którym ma być ciężko? To się kupy nie trzyma, po za tym polecam wtedy zrobić osobny temat bo mieszacie w Classica kolejny tryb.

Co do propozycji - moim zdaniem te działki przesadzone, a sklepy tabliczkowe byłyby ok.

Napisze ponownie ponieważ chyba nie przeczytałeś poprzedniego postu. 

"Co masz na myśli mówiąc trudno? Jak dodatkowa działka czy sklepy u graczy miałyby ułatwić kopanie?

Pamiętaj że działki na prisonie są bardzo płytkie w porównaniu do classic. Więc możesz zbudować albo dom, albo auto sklep, albo magazyn albo grinder. 

 Dodatkowa działka by się przydała, a sklep z tabliczkami pozwoliłby zaoszczędzić miejsca ponieważ nie będzie potrzeby budowy ogromnych autosklepów."
Wink
#29
Mogłoby być tak, że np sklep tabliczkowy tylko dla osób z vipem/svipem.
#30
To według mnie nie ma sensu jak tylko dla VIP-ów bo dalej gracze będą oszukiwać ( bez rang ) pozatym to by było podobne jak do tych na spawnie że vipy mają najlepsze działki i sklepy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości