Propozycja!
#1
Hej, dzisiaj mam dla was ciekawa propozycje, bardzo miłą dla pomocników i moderatora forum serwera Big Grin, a mianowicie myślałem sobie dzisiaj nad tym, że osoby z pomocnikow serwera grają na serwerze i coś dla niego robią, więc pomyślałem, żeby za to, że pomagają tobie cichusku w różnych rzeczach, można by było im dawać np. Raz na miesiąc np. 15k na dowolnym trybie, za to, że coś robią i pomagają ci w podtrzymywaniu serwera w "normalnym" stanie, wydaje mi się, że kwota nie jest przesadzone, a im się należy, bo nie ukrywając bardzo dużo pomagają Big Grin, więc podsumowując, moja propozycją jest, dawanie pomocnikom serwera (impreskowi też Big Grin) raz na miesiąc 15k na dowolnym trybie, należy im się.
#2
wholesome pomysl ale troche bez sensu bo pomocnicy to raczej gracze ktorzy graja na tyle dlugo ze na trybach na ktorych lubia grac maja na tyle duzy majatek, ze nie robi im roznicy 15k na miesiąc
wątpię żeby cichy się zgodzil
?
Niedostępny
#3
(11-11-2019, 20:43)FLP napisał(a): wholesome pomysl ale troche bez sensu bo pomocnicy to raczej gracze ktorzy graja na tyle dlugo ze na trybach na ktorych lubia grac maja na tyle duzy majatek, ze nie robi im roznicy 15k na miesiąc
wątpię żeby cichy się zgodzil

Właśnie o to chodzi, żeby to nie był duży majątek, ale symboliczny pieniądz, w podzięce za to co robią.
#4
Raczej ciężko byłoby to zautomatyzować i cichusek musiałby ręcznie przelewać $ a to miałoby tylko znaczenie symboliczne - coś w rodzaju zwykłego "dziękuję". Ale bardzo nam miło, że o nas pamiętasz Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości