oszustwo
#1
Dzien dobry witam chcial bym napisac o oszustwie ze strony KubHOFF otusz napisalem na czacie ze chce kupic set 4/3 napisal do mnie KubHoFF ze ma na sprzedaz za 35k dogadalismy i spotkalismy sie w w wymienairkach po dogadaniu mkialem dac polowe kasy czyli 17500$ nastepnie on dac set i jha druga czasc kasy po tym jak przelalem polowe kwoty dal koledze przez drzwi set i napisal na czacie ze ja go oszukalem i ze mam oddac mu jego miecz o ktorym nie bylo mowy a ja z jego strony nic nei dostalem prosze o rozwaznie mojego wniosku załączam screeny (jasiek012)


Załączone pliki Miniatury
       
#2
jak nagrane to pokaz nagranie xD
#3
(11-09-2019, 19:58)ioooi1234 napisał(a): jak nagrane to pokaz nagranie xD

ty bys lepiej na serwer wszedl a nie xdx 
nagrane myslalem ze mam aczkolwiek moj komputer mi zrobil pranka
#4
Pierwszy screen (PRZED wyslaniem kasy) i masz $86916.61, drugi screen (PO wyslaniu kasy) i nadal masz $86916.61 na koncie??? Co najmniej dziwne Shocked Po drugie to KubHOFF nigdzie nie potwierdza na tym ss, ze sie godzi na Twoja propozycje, z nich raczej wynika ze to Ty wymusiles takie warunki na nim. I nie widac wgl, ze jestescie w wymieniarce wiec gdzie on cie przetrzymywal? Dowody sa co najmniej slabe a jak dla mnie zadne.
#5
(11-09-2019, 23:33)ELVIKOM napisał(a): Pierwszy screen (PRZED wyslaniem kasy) i masz $86916.61, drugi screen (PO wyslaniu kasy) i nadal masz $86916.61 na koncie??? Co najmniej dziwne Shocked  Po drugie to KubHOFF nigdzie nie potwierdza na tym ss, ze sie godzi na Twoja propozycje, z nich raczej wynika ze to Ty wymusiles takie warunki na nim. I nie widac wgl, ze jestescie w wymieniarce wiec gdzie on cie przetrzymywal? Dowody sa co najmniej slabe a jak dla mnie zadne.

otusz screeny robilem obydwa po przelaniu kasy gdy juz zostalem oszukany jest cos takiego jak scroll na myszcze i mozna przwijac czat

(11-10-2019, 00:04)jasiek012 napisał(a):
(11-09-2019, 23:33)ELVIKOM napisał(a): Pierwszy screen (PRZED wyslaniem kasy) i masz $86916.61, drugi screen (PO wyslaniu kasy) i nadal masz $86916.61 na koncie??? Co najmniej dziwne Shocked  Po drugie to KubHOFF nigdzie nie potwierdza na tym ss, ze sie godzi na Twoja propozycje, z nich raczej wynika ze to Ty wymusiles takie warunki na nim. I nie widac wgl, ze jestescie w wymieniarce wiec gdzie on cie przetrzymywal? Dowody sa co najmniej slabe a jak dla mnie zadne.

otusz screeny robilem obydwa po przelaniu kasy gdy juz zostalem oszukany jest cos takiego jak scroll na myszcze i mozna przwijac czat

a po 2 przypatrz sie uwaznie konwersacji on sam to zaproponowal po tym jak ja to napisalem
#6
(11-10-2019, 00:04)jasiek012 napisał(a): otusz screeny robilem obydwa po przelaniu kasy gdy juz zostalem oszukany jest cos takiego jak scroll na myszcze i mozna przwijac czat

a po 2 przypatrz sie uwaznie konwersacji on sam to zaproponowal po tym jak ja to napisalem

Ta roznica 3 minut miedzy ss-ami sugerowala, ze ss robiles na zywo. Co do 2 zdania, nie wiadomo czy to propozycja (dziwne troche zeby proponowal Ci to samo, co Ty mu zaproponowales minute wczesniej) czy tylko pytanie, w ktorym zabraklo znaku zapytania (no ale to juz bedzie problem KubHOFF a nie Twoj), po prostu nic innego nie potwierdza ze typ sie zgodzil na taki uklad. Dlatego najlepsze dowody to beda zawsze filmy. Ale jak zwykle ostatnie zdanie ma admin, wiec poczekajmy na jego rozstrzygniecie.

A tak wgl to ten temat nie powinien byc w dziale Skargi na graczy?
#7
Usuńcie nie potrzebne wątki, gracz nie zostanie ukarany z powodu bardzo słabych dowodów (wg. Mnie).
I nie jest to powód, żeby robić spam.
Po za tym nie musisz udawać "dorosłego" , gdyż robisz przy tym dużo błędów i źle sie to czyta :d.
+ wychodzi na to, że on nie chciał się z tobą wymieniać tylko ty go naciskales, bo chciałeś być oszukany (na to wygląda)

Uprzedze twoje pytanie "dlaczego nic nie widać na dowodach"
Nie widać jak on się zgadza z tobą na wymianę, wgl nie widać na co się wymieniacie, i czy on ci tego nie daję, moim zdaniem naciągane i sam mu oddałeś tą kasę.
#8
(11-10-2019, 08:20)Zeus napisał(a): Usuńcie nie potrzebne wątki, gracz nie zostanie ukarany z powodu bardzo słabych dowodów (wg. Mnie).
I nie jest to powód, żeby robić spam.
Po za tym nie musisz udawać "dorosłego" , gdyż robisz przy tym dużo błędów i źle sie to czyta :d.
+ wychodzi na to, że on nie chciał się z tobą wymieniać tylko ty go naciskales, bo chciałeś być oszukany (na to wygląda)

Uprzedze twoje pytanie "dlaczego nic nie widać na dowodach"
Nie widać jak on się zgadza z tobą na wymianę, wgl nie widać na co się wymieniacie, i czy on ci tego nie daję, moim zdaniem naciągane i sam mu oddałeś tą kasę.

na dowodach nie ma mowy o zadnym secie, nie widac co sie stalo pozniej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości