Odwołanie od bana znajomego
#1
Exclamation 
Sytuacja wygląda tak: nielegalny2005[Dalej określany jako "delikwent"] grał z kolegą ok 1.5 h, na serwer wchodzi nalegaluu_[dalej określany jako "podejrzany"] i zaczyna scamowac ludzi na walutę serwerową i głowy w zamian za psc. Podejrzany zaprasza delikwenta do wspólnej gry, ponieważ znali się wcześniej jeszcze zanim podejrzany zaczął działalność scamową. Po zagraniu jakiegoś czasu na serwerze zaproponował im wymianę na wymieniarkach. Podejrzany oszukał wtedy kolege delikwenta na emeraldy i uciekł z wymieniarki nadużywając /p odwiedz. Po próbach przekonania podejrzanego do zaprzestania i rozmowie podejrzany wyjawił że używa programów do zmiany VPN i że wsm gówno mu zrobią. Po prośbach delikwenta aby ten go w to nie mieszał podejrzany zaczął przelewać nielegalną kasę delikwentowi co zaskutkowało banem, gdyż pieniądze były kradzione. W ten sposób delikwent został wrobiony w działania których nie dokonał. Posiadam informacje o tym kto to dokładnie jest na serwerze ale zachowam to dla administracji aby uchronić go od publicznego linczu. Podsumowując z mojej perspektywy delikwent został niesłusznie oskarżony a podejrzany dobrze się bawi kosztem innych, proszę o unbana dla delikwenta i jestem gotów za niego poręczyć własnym kontem, które liczy sobie kilka lat i pamięta kilka zakupów konta vip. Bądźmy dorośli i weźmy sprawę jak poważni ludzie gdyż nie można dopuszczać do takich sytuacji że ktoś zostaje niesłusznie oskarżony. Edit1: BTW zmiana vpn nie zwalnia z odpowiedzialności za popełnione czyny
[Obrazek: comment_CgJrdRpbpLvVBwWbvRsQEM4VuTJ1TaIW.jpg]
#2
chodzi oczywiscie o nielegalny2005. osoba oskarzona jest tu _nerka_
tutaj powinien wypowiedziec sie tylko Cichusek.
#3
A _nerka_ nie ma perma za mk?
#4
tego typu lincz boży się należy
koleżka nielegalny scamowal ludzi xD a teraz dostal permika to nagle zaczal plakac 
ale moje 250k to mogles chociaz oddac Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#5
Wyimaginowany to nie nielegalny cie oscamował tylko Nerka z mk
#6
Nie żeby coś, ale
[Obrazek: GBCDHsT.png]
[Obrazek: 6H2ZWY0.png]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
z racji tego, ze gracz zmienial swoj adres IP, to nie wiem kto robil te multikonta do okradnia graczy, ale w tym dniu na chwile wlaczylem zapisywanie w logach serwera uzycia komendy /pay, poniewaz ostatnio bylo wiele oszustw tego typu, i dowiedzialem sie kilku istotnych rzeczy.

nielegalny wielokrotnie przesylal duze sumy pieniedzy na rozne konta, wtedy ktos z tego konta umawial sie na wymiane z innym graczem i go okradal, a kilka sekund po kradziezy przesylal wszystkie pieniadze nielegalnemu i uciekal z serwera.

rozumiem, ze nielegalny mogl nic nie wiedziec o zlej dzialalnosci swojego kolegi, ale skoro robil to WIELOKROTNIE, na roznych nickach i jeszcze sam wszystko zgarnial, to uwazam, ze jego ban jest sluszny i nie zostanie odbanowany.
a gracza _nerka_ nie udalo mi sie powiazac z tymi kontami.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości